2010 Rugpjūčio 30

Apskaita

Vilniaus savivaldybė į valstybės biudžetą grąžino 106 tūkst. litų

veidas.lt

Sostinės savivaldybė ištaisė Valstybės kontrolės pernai nustatytus pažeidimus tvarkant valstybės biudžeto lėšų ir turto apskaitą.

Savivaldybė į valstybės biudžetą grąžino netinkamai panaudotus 106 tūkst. litų, be to, savivaldybė iš jos valdomos įmonės “Vilniaus vystymo kompanija” išieškojo 360 tūkst. litų žalą, padarytą savivaldybei, pranešė Valstybės kontrolė.

Kontrolieriai pernai konstatavo, kad Vilniaus savivaldybė valstybės turtą naudojo pažeidžiant teisės aktus, todėl buvo priimtas sprendimas, įpareigojantis ištaisyti pažeidimus.

Valstybės kontrolė audito dokumentus dėl galimai nusikalstamų veikų statant Nacionalinį stadioną yra perdavusi Generalinei prokuratūrai, kuri šiuo metu atlieka ikiteisminį tyrimą.

Įvertinę šių statybų teisėtumą, valstybiniai auditoriai negalėjo nustatyti, ar daugiau nei 45 mln. litų už atliktus stadiono projektavimo ir statybos darbus buvo panaudoti tinkamai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...