2010 Gegužės 14

Vilius Navickas

Vilniaus merui – interpeliacija

veidas.lt

Pirmadienį partijos Tvarka ir teisingumas frakcijos Vilniaus miesto savivaldybėje nariai ir kitų opozicinių frakcijų atstovai savivaldybės tarybos sekretoriate ketina įregistruoti interpeliaciją Vilniaus miesto savivaldybės meru, konservatoriumi Viliumi Navicku.

Interpeliacijos tekstą ir motyvus, dėl kurių teikiamas nepasitikėjimas miesto meru, politikai ketina išdėstyti ir spaudos konferencijoje. Nepasitikėjimo pareiškimą meru pasirašė 19 Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narių, priklausantys trims – Tvarkos ir teisingumo, Lenkų rinkimų akcijos, Socialistinio liaudies fronto – frakcijoms savivaldybėje.

Interpeliaciją pasirašę politikai priekaištauja merui dėl didinamo socialinio būsto nuomos mokesčio, vandens ir šilumos kainų, mokesčio už darželius, būdamas asmeniškai suinteresuotas, proteguoja nekilnojamojo turto bendroves ir siekia sudaryti joms išskirtines veiklos sąlygas. Tarp kitų priekaištų savivaldybės vadovui – inicijuojamas savivaldybės turto išpardavimas, nepadori, valstybės politiką žeminanti elgsena, miesto gyventojų interesų ignoravimas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...