2010 Spalio 07

A. Kubilius

Premjeras tikisi, kad chaosas Vilniuje neužtruks

veidas.lt

Andrius Kubilius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ kalbėjo apie vakar TS-LKD partijos priimtą sprendimą pašalinti iš partijos Vilniaus merą Vilių Navicką. Istorija su Viliumi Navicku baigta, tačiau kas bus Vilniaus meras kol kas neaišku.

“Negaliu ko nors prognozuoti, tai priklauso nuo koalicijos partnerių. Vieni iš jų – socialdemokratai – lygtai pasakė, kad išeina iš koalicijos. Matysime, kaip jų veiksmai realizuos šį sprendimą. Tikrai nesinorėtų Vilniaus mieste matyti kažkokio ilgalaikio chaoso”, – sakė premjeras.

Andrius Kubilius taip pat kalbėjo ir apie vakar STT sulaikytą Alytaus merą Česlovą Daugėlą bei kitus savivaldybės valdininkus. Premjeras sako nieko negalintis pakomentuoti apie sulaikytąjį TS-LKD partijos narį, kuris į partiją įstojo vos prieš kelis mėnesius. Tačiau premjeras remia aktyvią STT veiklą ir pritaria Prezidentės Dalios Grybauskaitės siūlymui, kad specialiosios tarnybos tikrintų visus valstybės tarnybos darbuotojus, tai, pasak A. Kubiliaus, įneštų skaidrumo, padėtų apsisaugoti nuo įtartinų asmenų valstybės tarnyboje.

Komentuodamas kainų kilimą, premjeras sakė, kad Konkurencijos taryba atlieka tyrimą, kuris turėtų atskleisti, kokios yra objektyvios kainų kilimo aplinkybės, ar yra kartelinių susitarimų. Ministras pirmininkas sako pritariantis siūlymui viešai skelbti būtiniausių prekių antkainius – būtų daugiau viešumo, žmonės galėtų žinoti ir rinktis pigesnes prekes.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...