2016 Lapkričio 14

Kultūra

Vilniaus koncertų salėse – tradicinė akordeono šventė

veidas.lt

Mikko Luoma

Lapkričio 21 – 25 dienomis į rudeniškus Vilniaus senamiesčio ritmus vėl įsilies užburiantys XIX Tarptautinio akordeono festivalio garsai.

 

Akordeono šventė rengiama nuo 1986 metų, taigi, šiemet mini 30 metų sukaktį. Per tris dešimtmečius renginys užsiaugino nemažą ištikimų ir muziką vertinančių klausytojų būrį ir kasmet pritraukia vis daugiau jaunosios kartos melomanų. Šiemet festivalis sulauks pasaulinių žvaigždžių iš Italijos, Prancūzijos, Suomijos, Lenkijos, Slovakijos ir Baltarusijos bei lietuvių atlikėjų, kurie klausytojus pakvies į šv. Kotrynos bažnyčią, Vytauto Kasiulio dailės muziejų, Lietuvos Muzikos ir teatro akademiją.

4Tango

Aštuoni koncertai – aštuoni skirtingi žvilgsniai į akordeoną: juo bus atliekami baroko kūriniai, klasikos transkripcijos, avangardinė muzika, džiazas, tango, šiuolaikinė prancūziška šansona ir tai, ko renginio svečiai nelinkę atskleisti iki pat pasirodymo. Nuolat besimainantis, provokuojantis, verčiantis abejoti, maištaujantis, pokštaujantis, jaudinantis ir kartais pravirkdantis akordeonas laukia savo gerbėjų ir linki atradimo džiaugsmo! Ištikimiausiems klausytojams festivalio organizatoriai dovanoja du nemokamus koncertus.

Daugiau informacijos – www.akordeonofestivalis.lt

 

Bilietus į festivalio koncertus galite įsigyti ČIA

 

Parengta pagal pranešimą spaudai

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (5)

 1. Nomeda Nomeda rašo:

  Puikus festivalis. Labiausiai įstrigo kaip Italijos akordeonistas grojo su puikiu akordeonu „delicia“. Net ir aš tokio užsimaniau, gerai būtų nuvykti į Italija ir įsigyti.

 2. Anonimas rašo:

  Puikus festivalis. Labiausiai įstrigo kaip Italijos akordeonistas grojo su puikiu akordeonu „delicia“. Net ir aš tokio užsimaniau, gerai būtų nuvykti į Italija ir įsigyti.

 3. Anonimas rašo:

  Jums nebūtina vykti į Italiją, norint įsigyti tokį akordeoną. Aš mačiau, kad tokius akordeonus pardavinėja ir Lietuvoje. Pasižiūrėkite šiame puslapyje, galbūt rasite tai ko ieškojote. musicinstruments.easysite.pro/

 4. Anonimas rašo:

  http://musicinstruments.easysite.pro Nomeda, jums nebūtina vykti į Italiją, norint įsigyti tokį akordeoną. Aš mačiau, kad tokius akordeonus pardavinėja ir Lietuvoje. Pasižiūrėkite šiame puslapyje, galbūt rasite tai ko ieškojote.

 5. Evelina Evelina rašo:

  Jums nebūtina vykti į Italiją, norint įsigyti tokį akordeoną. Aš mačiau, kad tokius akordeonus pardavinėja ir Lietuvoje. Pasižiūrėkite šiame puslapyje, galbūt rasite tai ko ieškojote. http://musicinstruments.easysite.pro/


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...