2014 Gruodžio 17

Martynas Levickis mokosi būti griežtas

veidas.lt

Lietuvoje pagerbtas šalies Prezidentės, o Anglijoje – karališkosios šeimos dėmesiu, jaunasis muzikantas tėvynėje neišvengė pavydžių kolegų replikų.

 

Renata Baltrušaitytė

 

2014-ieji Martynui Levickiui buvo prieštaringi, tačiau darbingi. Dar sausį jie prasidėjo turu po JAV, kurio metu muzikantas atliko keliolika savo pirmosios kompaktinės plokštelės pristatymo koncertų. Tiesa, antroji to turo dalis kovo mėnesį pasibaigė nė neprasidėjusi – dėl vadybininko netinkamai sutvarkytų vizų M.Levickis JAV migracijos pareigūnų nebuvo įleistas į šalį ir po varginančios šešias valandas trukusios apklausos Mineapolio oro uoste išskraidintas atgal į Londoną.

„Todėl ir sakau, kad metuose buvo visko… Nors esu impulsyvus, vadybininko po šio nemalonaus įvykio dar nepakeičiau – sugrįžęs apsiribojau griežtu pokalbiu biure. Tiesiog kaip mandagus ir kultūringas žmogus turiu kantrybės. Bet kai kantrybė baigiasi, galiu būti griežtas. Tuomet matau, kaip žmonės nustemba, nes nesitiki iš manęs to išgirsti. Pradeda šliaužti gandas: štai toks jaunas, o jau suėstas puikybės… Tiesiog patirtis išmoko. Vadybininko aš nesirinkau, jo agentūra pati mane susirado. Bet tai didžiulė agentūra, kuriai mano artistinė karjera tėra mažas taškelis bendroje apyvartoje“, – pripažįsta vaikinas.

Savo ruožtu atlikėjas suvokia, kad taip dažnai keliaujant negali visada sektis kaip sviestu patepta: tarkim, oro uostuose jo bagažas ne kartą buvo pasiklydęs ar pradingęs. „Bet brangiausias daiktas – akordeonas visada šalia manęs, jo niekam kitam nepatikiu. Nors dėklas yra leistinų matmenų ir dažniausiai telpa į salono viršuje esančias lentynas, 17 kg sveriantis instrumentas šiek tiek viršija leistiną rankinio bagažo svorį ir dėl teisės jį neštis į lėktuvo saloną su stiuardais retkarčiais tenka pakovoti. O skrendant pigiomis avialinijomis tiesiog perkami du bilietai: vienas man, kitas – akordeonui. Jis paprastai sėdi prie lango“, – šypteli Martynas.

 

Klausėsi ir princai, ir vienuoliai

 

Dar vienas įsimintinas pavasario įvykis Martynui – jo debiutinis pasirodymas Londono karališkojoje Alberto salėje su „Royal Northern Sinfonia“ simfoniniu orkestru. Šis debiutas turėjo įvykti dar 2013-ųjų rudenį, tačiau dėl patalpose kilusio gaisro buvo nukeltas.

„Tai ne koncertas, tik pasirodymas, jame atlikau populiarų Lady Gagos hitą „Telephone“. Būtent po šio pasirodymo susipažinau su karališkosios šeimos nariais ir jų aplinkos žmonėmis. Dabar gaunu kvietimų koncertuoti ar tiesiog apsilankyti jų namuose. Žinoma, tuo metu reikia sugebėti atsidurti Londone“, – pasakoja M.Levickis.

Visą publikacijos tekstą skaitykite savaitraštyje “Veidas”, pirkite žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-48-2014-m arba užsisakykite “iPad” planšetiniame kompiuteryje.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...