2011 Vasario 23

Verlas

Vilkyškų pieninės finansinė restruktūrizacija

veidas.lt

Viena moderniausių Lietuvoje pieno perdirbimo įmonių Vilkyškių pieninė, kurios finansiniai rodikliai 2009-aisiais neatitiko kai kurių paskolų sutartyse numatytų reikalavimų, turės 16,9 mln. litų iš ilgalaikių įsipareigojimų perkelti į trumpalaikius.

Vertybinių popierių komisija įpareigojo AB Vilkyškių pieninę ištaisyti 2009 metų finansinių ataskaitų netikslumus. Teikdama savo finansines 2010 metų ataskaitas, 2009 metų eilutėje įmonė 16,9 mln. litų turi sumažinti savo ilgalaikius įsipareigojimus ir tokia pačia suma padidinti trumpalaikius, rašo “Verslo žinios”.

Vilkyškių pieninės finansiniai duomenys 2009-aisiais neatitiko kai kurių reikalavimų, kurie buvo numatyti paskolų sutartyse su SEB ir “Swedbank” bankais. Jei įmonė nevykdo minėtų sąlygų, bankas gali pareikalauti grąžinti paskolą pirma laiko.

Vilkyškių pieninė komisijai pateikė bankų raštus, kuriuose teigiama, kad bankai sankcijų taikyti neketina, tačiau šiuose raštuose bankai neatsižada teisių pritaikyti minėtas sankcijas kada nors vėliau. Todėl 16,9 mln. litų įmonė iš savo ilgalaikių įsipareigojimų turi perkelti į trumpalaikius.

Vilkyškių pieninės finansų direktorė Vilija Milaševičiūtė teigė, kad įmonė tiek 2009 metais, tiek ir dabar laiku ir tvarkingai atsiskaito su bankais.

Įmonė dar nepateikė savo 2010 metų finansinės ataskaitos, todėl V.Milaševičiūtė negali atskleisti, ar Vilkyškių pieninė tenkino sutartyse su bankais įrašytus kontrolinius rodiklius 2010-aisiais.

Įmonės akcijos kotiruojamos “Nasdaq Omx” Vilniaus vertybinių popierių biržos Oficialiajame prekybos sąraše.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Kalbininkas Kalbininkas rašo:

  Gal neturit lituanisto? Vos tik atsidariau svetainę – iškart trys klaidos antraštėse: ” ReGormuojant”, “Verlas”, “Vilkyškų”… Gal, sakau, pradėkim gerbti savo kalbą???

 2. Anonimas rašo:

  Sveiki,ikuriau savo versla,norejau prekiauti vilkyskiu produkcija.Bet nusivyliau,niekaip nesusisiekiau su atsakingu vadybininku,skambinau jau 10tajam vadybininkuj ir vis duoda nauja numeri.Teko pasakyti aciu,man ju paslaugu nereikia nes nesugeba duoti atsakingo vadybininko nr,pasikele vilkyskiai,bet manau su laiku nusileis ant zemes.Sekmes versle.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...