2010 Birželio 22

Baudos

Vietoj ratų blokavimo – nuotraukos su įrodymais

veidas.lt

Praėjusią savaitę vilniečiai jau spėjo pastebėti specialiomis uniformomis vilkinčius pareigūnus, sostinėje fotografuojančius ne vietoje pastatytus ar už stovėjimą nesusimokėjusių vairuotojų automobilius.

Nors kol kas Vilniuje vis dar dirba bendri policijos ir SĮ “Susisiekimo paslaugos” ekipažai, kurie blokuoja transporto priemonių ratus, netrukus tai bus daroma tik išimtiniais atvejais. Daug dažniau pažeidimai bus tiesiog fotografuojami, o nuotraukos perduodamos policijai.

“Susisiekimo paslaugų” atstovė Daiva Kaminskaitė aiškina, kad šiuo metu kaip tik vyksta parengiamieji darbai, bandoma patikrinti, kaip tokia sistema veiks.

Beje, sostinės savivaldybės atstovai žada ir daugiau naujovių: jau netrukus policija apskritai nebetirs bylų dėl automobilių statymo taisyklių laikymosi pažeidimų – šią funkciją perims savivaldybė. “Tvarka bus supaprastinta, baudų dydį nustatys savivaldybė. Tokia sistema veikia daugelyje Europos šalių”, – aiškina savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai. Nors tiksliai pasakyti, nuo kada įsigalios naujoji tvarka ir ar keisis baudų dydis, jie dar negali.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...