2012 Lapkričio 13

Vietoj „snoriukų“ – Lietuvos pašto „bankeliai“

veidas.lt


Likviduojamo banko „Snoras“ mini bankų tinklą įsigijęs Lietuvos paštas dar iki šių metų pabaigos didžiuosiuose miestuose planuoja atverti pirmųjų buvusių „snoriukų“ duris.
„Visą tinklą pertvarkysime palaipsniui, o veiklą pirmieji pradės skyriai, įsikūrę ten, kur sutraukiami didžiausi žmonių srautai ir klientai buvo įpratę naudotis „snoriukuose“ teikiamomis paslaugomis“, – atskleidžia Lietuvos pašto atstovė Aurelija Jonušaitė.
Priminsime, kad Lietuvos paštas įsigijo 214 finansinių paslaugų teikimo vietų ir čia vykdys panašią veiklą kaip iki šiol, taip pat stiprins finansinių paslaugų sritį, ją plės. Tad buvusiuose „snoriukuose“ bus surenkamos įmokos ir mokesčiai, siunčiamos perlaidos, išgryninami ir pervedami pinigai, mokamos pensijos ir pašalpos.
Taip pat Lietuvos paštas kaip tarpininkas išduos savo partnerių greituosius vartojimo kreditus. Šiuo metu Lietuvos pašto skyriuose galima gauti „General Financing“ ar „Ūkio banko lizingo“ bankų teikiamas vartojamąsias paskolas.
Taigi mėlyni „snoriukai“ taps geltonais Lietuvos pašto „bankeliais“ ir bandys užimtį tuščią mažmeninės bankininkystės nišą. Praplėtus veiklą ir teikiant gyventojams daugiau paslaugų, tikimasi sustiprinti ir įmonės pozicijas rinkoje. Svarbu ir tai, kad atnaujinti „snoriukai“ bus naudingi mažesnių miestų gyventojais, kurie po „Snoro“ bankroto liko be finansines paslaugas teikiančių įmonių skyrių.
„Ateityje ketiname pasiūlyti ir naujų finansinių paslaugų, tačiau apie konkrečius planus dar ankstoka kalbėti“, – sako A.Jonušaitė.
Ir priduria, kad visame naujai kuriamame „bankelių“ tinkle bus įdarbinta šimtas naujų darbuotojų.
Beje, nors finansų analitikai „Snoro“ kioskus buvo įvertinę maždaug septyniais milijonais litų, tačiau valstybės valdomas Lietuvos paštas buvusius „snoriukus“ įsigijo už 3,1 mln. litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...