2010 Lapkričio 04

Parama

Verslumo skatinimo fondas dar neišdavė nė vienos paskolos

veidas.lt

Pernai gruodį įsteigtas ir rugsėjo pabaigoje veikti pradėjęs Lietuvos centrinei kredito unijai (LCKU) patikėtas Verslo skatinimo fondas dar neišdavė nė vienos paskolos, tačiau verslumo skatinimo kursai esą vyksta visu tempu.

LCKU duomenimis, jau įvyko 63 mokymai, kuriuose dalyvavo apie 900 žmonių. Skelbiama, kad verslo naujokai neva mokėsi verslumo pagrindų, verslo plano rengimo subtilybių, buhalterinės apskaitos tvarkymo ir mokesčių pagrindų. Šiuo metu yra pateiktos 43 paraiškos paramai iki 86 tūkst. Lt gauti. Vyraujančios naujų verslų kryptys – informacinės technologijos, prekyba, maitinimo paslaugos, baldų gamyba.

Kalbintas verslininkas Aurelijus Marudinas neslepia, kad iš šios programos jam aktuali tik parama, kurios jis siekia parašęs verslo planą maitino įstaigai sostinėje atidaryti. “Fondą vertinu gerai, žadama, kad finansavimo tikimybė 90 proc., o pinigus gauti tikiuosi dar šiemet”, – sako verslininkas.

Iš viso per penkerius metus verslo naujokams ketinama išdalyti per 50 mln. Lt Europos socialinio fondo lėšų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Elzbieta Elzbieta rašo:

    Šaunuoliai, nėra geresnio būdo plauti pinigus, kaip ,,MOKYMAI”, jie gali vykti nuolatos ir niekam (išskyrius organizatoriams ir ,,lektoriams” ) neteikia jokios naudos. O verslininkai tegul toliau vargsta ir nyksta…Tokia juk šiuo laikotarpiu ,, verslumo” kryptis


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...