2011 Liepos 01

Venesuelos prezidentui Kuboje jam pašalintas vėžinis navikas

veidas.lt

"Scanpix"

Venesuelos prezidentas Hugo Chavezas (Hugas Čavesas) ketvirtadienį pripažino, kad jam buvo atliktos operacijos, per kurias aptiktas ir pašalintas vėžinis navikas.

Prezidentas tai pareiškė savo pirmame kreipimesi per televiziją nuo tada, kai birželio 10 dieną dėl skausmingo dubens absceso (pūlinio) buvo paguldytas į ligoninę Kuboje.

Ši H.Chavezo kalba nutraukė ne vieną savaitę sklandžiusius gandus apie jo sveikatos būklę ir jo beprecedentį pasitraukimą iš visuomeninio gyvenimo.

“Tyrimai patvirtino naviko su vėžinėmis ląstelėmis egzistavimą”, – sakė valstybės vadovas.

Per pirmąją operaciją auglys buvo aptiktas, o per antrąją buvo pašalintos vėžinės ląstelės.

Emocingame interviu, kuris Venesueloje buvo parodytas ketvirtadienį vakare, 56 metų H.Chavezas išreiškė viltį, kad jam pavyks visiškai pasveikti, ir pripažino padaręs “esminę klaidą”, kai daugybę metų nesirūpino savo sveikata.

Šis prezidento perskaitytas 15 minučių trukmės kreipimasis gerokai skyrėsi nuo įprastų ilgų ir improvizuotų jo kalbų per televiziją.

Vaizdo įraše H.Chavezas, kuriam iš vieno šono buvo Pietų Amerikos nepriklausomybės kovų didvyrio Simono Bolivaro portretas, o iš kito – Venesuelos vėliava, atrodė pastebimai sublogęs, tačiau kalbėjo gana gyvai.

“Esu informuojamas ir kontroliuoju Venesuelos vyriausybę”, – pabrėžė H.Chavezas ir pridūrė, jog “palaiko nuolatinį ryšį” su viceprezidentu Eliasu Jaua (Eliasu Chaua) bei savo administracijos nariais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...