2011 Vasario 09

vardiniai ženklai

Vėl populiarėja vardiniai valstybiniai numeriai

veidas.lt

Praėjusiais metais vardinių valstybinių automobilių numerių paklausa gerokai išaugo ir 2010-aisiais buvo aštuonis kartus didesnė nei 2009 m.

Tiesa, populiarumo viršūnę vardiniai ženklai, išduodami nuo 2001 m., buvo pasiekę ekonomikos augimo metais – 2006 ir 2007 m. Pavyzdžiui, 2007 m. įmonė “Regitra” išdavė 143 vardinių valstybinio numerio ženklų komplektus.

Valstybinės įmonės “Regitra” atstovės Laimutės Užupės teigimu, vėl iš naujo stebimą paklausos augimą pernai daugiausiai lėmė dėl krizės perpus, iki 5 tūkst. Lt už komplektą, sumažintos vardinių ženklų kainos.

Įdomu tai, kad beveik pusę vardinių ženklų įsigijo juridiniai asmenys – uždarosios bendrovės, įstaigos.

Specialistų nuomone, juridiniai asmenys vardiniu valstybinio numerio ženklu siekia garsinti savo firmos, siūlomų prekių ar paslaugų vardą.

Atkreiptinas dėmesys, kad fiziniai asmenys vis dažniau renkasi pavadinimus su nelietuviškais (pvz., angliškais) žodžiais. Tarp pernai išduotų vardinių numerių pasitaikė tokių skaičių ir raidžių kombinacijų kaip N0JUS, STR0NG, KATIA1, M0CKBA, VENT0S, DAVAI1, R1, GHOST2, G0D, 4LIFE ir kt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...