2010 Rugpjūčio 02

Gimnazijų reitingas

“veidas.lt” skelbia mokyklų reitingą!

veidas.lt

Savaitraštis “Veidas” septintą kartą sudarė visų Lietuvos gimnazijų ir vidurinių mokyklų reitingą. Jį rasite ne tik savaitraštyje, bet ir naujienų portale “veidas.lt”, “Reitingų” puslapyje.

Čia matysite naujausią gimnazijų ir vidurinių mokyklų reitingų lentelę, o jei norėsite sužinoti daugiau, siūlome jums įsigyti visą straipsnį už vos vieną litą. Jį galima patogiai apmokėti SMS žinute ir iškart skaityti kompiuteryje PDF formatu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (8)

 1. katrė katrė rašo:

  “Veidui” reiktų pakeisti savo moto: “žvelk paviršutiniškai”. Ten turbūt niekas negirdėjo apie tai, kad nėra reitingavimo pagal vieną kriterijų. Tai, ką jie surašė nėra reitingas, tai tik patikrinimas kaip mokyklose dirbamas profesinio orientavimo darbas. Gaila, kad toks solidus žurnalas dirba bulvarinio laikraštėlio metodais. Nepatikrina net informacijos. Rašo, kad Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniai įstoja į KTUG ir neina ten mokytis. Niekas tokios nesąmonės Kaune nėra girdėjęs. Burgis krykštauja. Jėzuitai solidžiai tyli. Ir kodėl turėtų teisintis S.Jurkevičius dėl “nukritusių reitingų”? Gal dėl to, kad “Veido” žurnalistai patingėjo pasidomėti, kad licėjaus egzaminų rezultatai lenkia KTUG rezultatus 5 – 10 proc., kad olimpiadų prizininkų dvigubai daugiau negu KTUG, kad TB egzaminų rezultatai stipriai pralenkia Europos vidurkį? Labai nesunku tai patikrinti, bet Lietuvoje žurnalistika matyt mirė. Liko tik reklama ir viešieji ryšiai.

 2. Agnė Agnė rašo:

  Pritariu katrei 100 procentų!!.

 3. varnius varnius rašo:

  ar nebutu galima itraukti tokiu rodikliu kaip vbe rezultatai? Juokinga klausyti, kai zmogus, istojes i kolegija, kelia reitinga, o zmogus, stojes i tarkim ISM ar Oxford’a, bet istojes TIK i Edinburga, jau leidzia mokyklos reitinga zemyn. Kvailesnio reitingavimo budo turbut butu sunku sugalvoti. Galu gale galima imti pavyzdi is uzsienio universitetu reitingavimo, kur vertinimo kriteriju yra itin daug. Jei butu sudeti pasiekimai olimpiadose, vbe vidurkiai, mokytoju kvalifikacija, popamokiniu veiklu skaiciai bei stojimai i uzsienio geriausius universitetus, gal tada ir galima butu vadinti siuos numeravimus ,,reitingais”. Taip pat idomu, kaip galima reitinguoti TB kurso mokinius. Ju programa visiskai kitokia nei iprasta, bet rezultatai itin geri. Labai viliuosi, kad toks kompetetingas zurnalas daugiau negadins gero savo ir licejaus vardo tokiomis nesamonemis, kaip sitas numeravimas. Visi ir be reitingo zino, kokia gimnazija yra pati geriausia

 4. monis monis rašo:

  Nieko nėra kvailesnio už šį reitinga!!! Negi “Veidas” nori uždrausti jauniems žmonėms pirmąją prasyme parasyti savo svajoniu profesiją?!! Jei į 1-2 eilutes parašiau tą pačią profesija skirtinguose miestuose (VGTU ir KTU), o istojau į nurodytą antroje vietoje tai ką, aš dabar turiu jaustis padaręs kiaulystę savo gimnazijai? Tai gal pagalvokit, “žurnalistai”, apie mūsų, mokinių, savijautą pamačius tokius reitingus…

 5. O O rašo:

  Reiktų pakeisti šio sunumeravimo įardijimą pvz.”Kas tiksliau šaudo”?O kodel gi ne?

 6. Dar Dar rašo:

  Kokia baisi švietimo sistema-sumalta gimnazija ar vidurinė kokybės skirsnio nėra.Kokia esmė? Vienos gimnazijos renkasi iš visos šalies ar miesto į kitas eina bet kas,tai ko pastarosios skiriasi nuo vidurinių.Nuvalkiojo gimnazijos vardą dabartiniai švietimiečiai.

 7. Pritariu Pritariu rašo:

  Nuvalkiojo ne tik gimnazijos varda ,bet ir paskritai mokyklos-beraščiai,bekultūros jaunimas mokyklose.Kokia betvarkė jose.O stoja iš karto į penkiolika specialybių -profesinio orientavimo nebereikia-sportinis principas -”Kur pataikysi”.Kokie žmonės ir kokie specialistai gali būti vadovaujantis tokiu principu. Čia kalbu apie daugumą ,ne apie tą moksliukų viršūnėlę,kuri dažniausiai pasuka moksliniu keliu.Kur link eina ta Lietuvėlė vedama tautos “išminčių”?

 8. Urtė Urtė rašo:

  sutinku, kad nuvalkiojo gimnazijos vardą. O reitingais nepatenkinti tie kas krito žemyn. Kaltinkit savo darbo rezultatus,o ne reitinguotojus.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...