2010 Balandžio 29

Studijos

VDU studentai galės nemokamai rinktis gretutines studijas

veidas.lt

Vytauto Didžiojo universitete pakeista gretutinių studijų organizavimo tvarka. Nuo šiol visi bakalauro studijų studentai, be savo specialybės studijų, galės nemokamai rinktis ir bet kurios kitos programos gretutines studijas.

“Pasirinkę gretutinę specialybę, studentai įgis platesnį išsilavinimą, taip pat praplės savo įsidarbinimo galimybes, nes su įvairesniu ir didesniu kompetencijų “bagažu” gebės geriau prisitaikyti prie darbo rinkos pokyčių. Gretutinės studijos jiems atvers kelius ir į tos pačios krypties magistrantūrą – nebereikės studijuoti išlyginamųjų dalykų,” – apie šios studijų formos privalumus pasakojo VDU studijų prorektorius prof. Jonas Ruškus.

Pavyzdžiui, menotyros studentai galės įgyti vadybos arba viešosios komunikacijos pagrindus, tad jiems bus lengviau įsidarbinti žiniasklaidoje ar meno renginių organizavimo srityje. Informatikos studentai galės įgyti ekonomikos specialybę ir realizuoti save verslo informatikos sferoje, studijuojantys socialinį darbą – įgyti viešojo administravimo žinių, politikos mokslų studentai galės įgyti teisės pagrindus ir t.t.

Pradėti studijuoti gretutinę studijų programą studentai galės jau nuo pirmojo semestro. 2010 m. į universitetą priimti studentai galės rinktis iš 28 gretutinių studijų programų, o sėkmingai baigus studijas, jų diplomuose bus įrašytas dvigubos kvalifikacijos laipsnis. Studentams, kurie į universitetą įstojo anksčiau, taip pat nereikės mokėti už gretutines studijas, tačiau, jas baigus, pagal senąją tvarką bus įteiktas kvalifikaciją liudijantis pažymėjimas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...