2011 Vasario 21

Savivaldybių rinkimai

Vasario 23-24 dienomis studentai galės balsuoti bet kurioje savivaldybėje

veidas.lt

Lietuvos studentų atstovybių sąjunga (LSAS) informuoja, kad studentai, kurie rinkimų dieną negali atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę, gali balsuoti iš anksto vasario 23-24 dienomis 8-20 val. bet kurios savivaldybės pastate.

Balsuojant iš anksto su savimi būtina turėti rinkėjo pažymėjimą, kurį galite atsispausdinti iš Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) interneto svetainės http://www.vrk.lt/lt/rinkejo-korteles-spausdinimas.html, bei asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – pasą arba asmens tapatybės kortelę.

LSAS ragina išreikšti savo nuomonę rinkimuose, tačiau atkreipia dėmesį, jog prieš balsuojant būtina atsakingai susipažinti su politinių partijų bei nepartinių kandidatų siūlomomis rinkiminėmis programomis, anksčiau nuveiktais darbais bei pasiektais rezultatais, o ypač – su kandidatų nuostatomis dėl švietimo bei regioninės jaunimo politikos vystymo, nes tai įtakoja kiekvieną jauną žmogų visuose Lietuvos regionuose.

Studentai, nespėję dalyvauti išankstiniame balsavime arba iki vasario 16 dienos nesikreipę į savo mokymo įstaigos administraciją dėl prašymo pateikimo apylinkės rinkimų komisijai įrašyti juos į apylinkės, kurios teritorijoje yra mokymo įstaiga, rinkėjų sąrašą, tai padaryti galės savo gimtuosiuose miestuose vasario 27-ąją dieną.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...