2011 Gegužės 26

Vasarą keisis sostinės viešojo transporto tvarkaraščiai

veidas.lt

BFL

Nuo birželio 1 dienos keisis Vilniaus miesto autobusų ir troleibusų tvarkaraščiai. Anot visuomeninio transporto sistemą sostinėje administruojančios savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ atstovų, tvarkaraščiai koreguojami, atsižvelgus į keleivių srautus vasarą. Jie galios iki rudens pradžios.

Kaip ir kiekvienais metais, tvarkaraščiai keičiami atsižvelgus į prasidedantį aktyvų atostogų sezoną, sumažėjusius moksleivių ir studentų srautus bei padidėjusį keleivių, važiuojančių į  miesto periferinę dalį, skaičių.

Pasak savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ eksploatacijos ir tyrimų skyriaus vadovės Modestos Gusarovienės, pakoreguoti tvarkaraščiai yra skirti keleivių patogumui.

„Atidžiai išanalizavę gyventojų kelionių visuomeniniu transportu įpročius, sudarėme tvarkaraštį, kuris atspindi mūsų klientų poreikius vasarą. Poilsio dienomis populiariausiais maršrutais važinės didesnis troleibusų skaičius. Be to, daugiau gyventojų vykstant į sodus, prie ežerų, planuojame juos vežti talpesniais autobusais. Taip pat, keleivių patogumui, 2 ir 19 troleibusų maršrutuose bus padidintas žemagrindžių transporto priemonių skaičius“, – sako M. Gusarovienė.

Anot jos, gyventojai su naujaisiais eismo tvarkaraščiais galės susipažinti jau nuo gegužės 25 dienos.

Informacija apie pasikeitimus bei viešojo transporto darbą pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, mobiliaisiais telefonais (wap.vilniustransport.lt) bei darbo valandomis teikiama nemokama telefono linija 8-800-22922. Šią savaitę visose viešojo transporto stotelėse bus pradėti kabinti vasaros sezono autobusų ir troleibusų tvarkaraščiai, pažymėti saulute.

Per 2010 metus Vilniaus miesto autobusais ir troleibusais buvo vežta 183 mln. keleivių. Sostinėje yra 67 autobusų ir 20 troleibusų maršrutų, kuriais vasaros sezono metu kasdien kursuoja beveik 400 viešojo transporto priemonių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...