2010 Liepos 29

Pažeidimai

Valstybės kontrolė purto Klaipėdos savivaldybę

veidas.lt

Klaipėdoje netinkamai naudotos mokinio krepšelio lėšos ir būta pažeidimų statant daugiafunkcinį sporto ir pramogų kompleksą, ketvirtadienį paskelbė Valstybės kontrolė.

Auditorių teigimu, naudojant mokinio krepšeliui skirtas lėšas, daugiau kaip 105 mln. litų ugdymo įstaigoms paskirstyta ne pagal mokinių skaičių.

Statydama daugiafunkcinį sporto ir pramogų kompleksą Klaipėdos miesto savivaldybė sutartyje su rangovu numatė 5 proc. statybos darbų vertės užsakovo rezervą nenumatytiems darbams atlikti, t. y. 2,6 mln. litų, tačiau šiems darbams nenustatė kainodaros taisyklių, kaip numatyta teisės aktuose.

Be to, kaip faktinės išlaidos nepagrįstai užregistruota už 440 tūkst. litų neatliktų darbų, už kuriuos sumokėta avansu ir neregistruotas šios sumos debetinis įsiskolinimas, teigia Valstybės kontrolė.

Valstybės kontrolė įpareigojo Klaipėdos miesto savivaldybės tarybą ir administracijos direktorių Aloyzą Každailevičių įstatymų nustatyta tvarka traukti pažeidimus padariusius asmenis tarnybos ar drausminėn atsakomybėn.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...