2011 Balandžio 26

Finansai

Valdžios kelionėms išleis 1,8 mln. litų

veidas.lt

FB-TU56063
Ministro pirmininko tarnyba (MPT) per trejus metus kelionėms ketina išleisti apie 1,8 mln. litų, pranešė naujienų portalas delfi.lt

MPT skelbtą viešojo pirkimo konkursą laimėjo bendrovė “Vestekspress”, nurungusi penkias konkurentes. Už maždaug 1,8 mln. litų MPT ketina įsigyti apie 500 kelionių į užsienį.

Ministro pirmininko kancleris Deividas Matulionis teigė, kad “Vestekspress” organizuos MPT darbuotojų bei premjero Andriaus Kubiliaus keliones. Pasak jo, 1,8 mln. litų ir 500 kelionių yra tik “orientaciniai skaičiai”.

“Bus kvietimai, bus renginiai – ir bus organizuojamos komandiruotės. Tai grynai orientacinis skaičius. 500 kelionių – tai gana daug. Manau, kad mums, kaip institucijai, tas skaičius yra gana didelis. Net ir su premjero komandiruotėmis”, – kalbėjo D.Matulionis.

Tiesa, MPT vadovas neatmetė galimybės, kad komandiruotėms gali būti išleisti ir daugiau kaip 1,8 mln. litų, esą išlaidas pakoreguoti gali 2013-ieji metai, kuomet Lietuva pirmininkaus Europos Sąjungai.

Viešųjų pirkimų tarnybos duomenimis, nuo 2010 metų pradžios “Vestekspress” gavo valstybinių užsakymų už beveik 17,5 mln. litų. Ši bendrovė organizuoja Seimo narių, kelių ministerijų bei daugelio kitų valstybinių įstaigų darbuotojų keliones.

Kultūros ministerija balandžio viduryje su “Vestekspress” taip pat pasirašė sutartį trejiems metams, jos suma – 1,5 mln. litų.

Ūkio ministerija taip pat planuoja išlaidas kelionėms. Ji sudarė sutartis su dviem kelionių organizatoriais. “Vestekspress” per metus teks 33 tūkst. litų suma, o bendrovė “Baltijos kelionių agentūra” su ministerija sudarė dvi sutartis už atitinkamai 300 tūkst. ir 1 mln. litų.

Teisingumo ministerija pernai lapkritį su “Vestekspress” pasirašė metų trukmės sutartį, kurios vertė turėtų siekti apie 200 tūkst. litų.

Energetikos ministerija iš to paties kelionių organizatoriaus per metus turėtų įsigyti kelionių už maždaug milijoną litų – sutartis su “Vestekspress” sudaryta pernai rugpjūtį.

Šiuo metu kelionių organizatoriaus savo darbuotojų komandiruotėms taip pat ieško Aplinkos, Sveikatos apsaugos bei Švietimo ir mokslo ministerijos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...