2010 Birželio 21

Turtas

Valdininkai valdiškų poilsiaviečių prarasti neketina

veidas.lt

Buvęs Saulėlydžio komisijos pirmininkas Valentinas Milaknis tik pagąsdino valstybines institucijas, kad jos gali netekti poilsiaviečių. Komisijos vadovas pasikeitė, o atnaujintame veiklos plane klausimas “Dėl ministerijų reguliavimo sferoje esančių poilsio įstaigų veiklos tikslingumo ir jų nekilnojamojo turto valdymo efektyvumo” įrašytas ir bus svarstomas tik rugsėjį, baigiantis poilsio sezonui. Ir tai tik preliminari data. Taigi ministerijų klerkai galės ne tik papoilsiauti, bet ir suspėti visas poilsiavietes paversti mokymo centrais, tada jokie saulėlydžiai bus nebaisūs.

Vidaus reikalų ministerijos specialistai, paklausti apie Saulėlydžio komisijos pavedimą parengti tokio turto sąrašą, tikino, kad prisimena girdėję V.Milaknį apie tai kalbant, bet pavedimo negavę. O Teisingumo ministerija, pirmoji pasišovusi atsisakyti savo “funkcijoms nebūdingo objekto” – milijonus kainavusio mokymo centro Molėtų krašte, dabar analizuoja galimybes padidinti jo užimtumą, dalijantis centru su kitomis institucijomis. Taigi jis tikrai negreitai pateks į privatizuojamų objektų sąrašą.

Valstybės turto fondo Privatizavimo skyriaus vedėjas Stasys Overlingas pranešė, kad pas juos esančiame sąraše įrašyti tik Švietimo ir mokslo ministerijai priklausę polsio namai Ignalinos mieste ir Kultūros ministerijai priklausiusi poilsiavietė Švenčionių rajone. Privatizuoti neskubama ir Palangoje esančios valstybės įmonės “Baltija”, kurios Vyriausybė daugiau nebefinansuoja. “Baltijos” direktorius Raimondas Karčiauskas teigė, kad įmonė tikisi išgyventi. Pavyzdžiui, jai priklausančiame šeimyninio poilsio viešbutyje “Žilvinas” kambariai liepai ir rugpjūčiui jau užsakyti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...