2010 Rugpjūčio 25

Mečislovas Zasčiurinskas

Valdantiesiems svarbiau pataikauti JAV

veidas.lt

Seimo narys Mečislovas Zasčiurinskas teigia, kad valdančiųjų režimo įprotis – visas savo problemas spręsti jautriausių socialinių visuomenės grupių sąskaita. Anot jo, valdančioji konservatorių, liberalų ir prisikėlėlių koalicija, pritariant valstiečiams, tegia, kad socialinių išmokų mažinimas yra valstybės labui.

“Kyla klausimas, kokios valstybės labui priimami Vyriausybės sprendimai iš biudžeto skirti 130 milijonų litų didėjančioms NATO misijos Afganistane išlaidoms padengti”, – rašoma M. Zasčiurinsko pranešime.

Seimo narys mano, kad tokie valdančiųjų režimo sprendimai prasilenkia su šio meto realijomis. „Nyderlandai jau išvedė savo karius iš Afganistano. Misiją Afganistane ketina baigti Kanada, Belgija, karius taip pat ketina išvesti Danija, Lenkija. Lietuva elgiasi priešingai, atima pajamas iš pensininkų, mamyčių, vaikų ir bedarbių, bet atranda milijonus karinėms misijoms“, – piktinasi Mečislovas Zasčiurinskas.

Seimo nario nuomone, reikia atsakingai ir strategiškai žiūrėti į tarptautinį bendradarbiavimą karinėse misijose. Ir prioritetas turi būti tik vienas – Lietuva.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Kaip vertinate galimybę, kad S.Skvernelis vadovaus naujai Vyriausybei?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...