2010 Spalio 06

Politika

Merą V.Navicką pašalino iš partijos

veidas.lt

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Priežiūros komitetas trečiadienį peržiūrėjo ankstesnį savo sprendimą ir nutarė Vilniaus merą Vilių Navicką pašalinti iš partijos, o Seimo kontrolieriaus Šarūno Skučo narystę partijoje – sustabdyti.

Prieš keletą savaičių Priežiūros komitetas buvo nusprendęs priešingai – Š.Skučas buvo pašalintas iš partijos, o V.Navicko narystė sustabdyta.

Kai kuriems TS-LKD nariams pasipiktinus dvigubais standartais, partijos taryba įpareigojo Priežiūros komitetą persvarstyti savo sprendimą.

TS-LKD atstovės spaudai Estela Mažonaitė trečiadienį sakė, kad Priežiūros komitetas savo sprendimo motyvų nekomentuoja.

Priežiūros komitetas paliko galioti ankstesnį savo nutarimą iš partijos pašalinti Senamiesčio skyriaus pirmininką Arūną Totoraitį. Pastarasis tokį sprendimą pavadino susidorojimu, nes būtent į jį kreipėsi Š.Skučas ir prašė pagalbos dėl neva mero V.Navicko grasinimų jam ir šeimai.

Vilniaus meras partijos vadovybės ir visuomenės dėmesio akiratyje atsidūrė, paviešinus slapta įrašytą jo pokalbį su savivaldybės kontrolieriumi Š.Skuču, kurį jis spaudė tyrimus atlikti taip, kad jie būtų palankūs valdančiajai koalicijai.

BNS turimame įraše girdėti, kaip V.Navickas per pokalbį su Š.Skuču sako, kad nurodymą, kuris naudingas valdančiajai TS-LKD, savivaldybės kontrolieriai gali atlikti per tris dienas, o nurodymą, kuris naudingas “paksiniams”, galima nagrinėti ir trejus metus.

TS-LKD prezidiumas yra rekomendavęs V.Navickui trauktis iš mero pareigų.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Etikos komisija jo elgesį pripažino neetišku ir nusprendė kreiptis į prokuratūrą su prašymu ištirti, ar V.Navickas nedarė neteisėto poveikio savivaldybės kontrolieriui.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...