2010 Rugsėjo 29

Kainos

V. Mazuronis dėl maisto kainų augimo apkaltino premjerą

veidas.lt

Reaguodamas į pastaruoju metu drastiškai kylančias maisto produktų kainas, šiandien Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Valentinas Mazuronis kreipėsi į premjerą Andrių Kubilių, reikalaudamas nedelsiant įkurti nuolatinę „Maisto produktų kainų kilimo kontrolės ir monitoringo grupę“.

Pasak V.Mazuronio, ši grupė privalėtų kasdien rinkti informaciją ir analizuoti maisto produktų kainų kilimo tendencijas bei priežastis.

„Tvarkiečių“ teigimu, premjeras ir Žemės ūkio ministras privalo “ne konstatuoti ar dejuoti, kad kainos kyla, o kuo greičiau imtis ryžtingų veiksmų ir užkirsti kelią galimiems piktnaudžiavimo atvejams”.

„Mūsų nuomone, tokią grupę, kurioje turėtų dirbti reikiamų žinybų specialistai, visuomenės atstovai, reikia ne tik suburti, bet ir jai vadovauti privalėtų pats premjeras A.Kubilius. Premjeras turi ne tik skėsčioti rankomis ir aiškinti tai, kas ir taip aišku, o imtis visų įmanomų priemonių šiems procesams sustabdyti,“ – teigė Seimo narys V.Mazuronis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Gintas Gintas rašo:

    Kaltinti kievienas durnius gali, bet išvardinti “visas įmanomas priemones” ne kievienam mazuroniui pagal jėgas.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...