2011 Lapkričio 23

V.Adamkaus knygai prireikė papildomo tiražo

veidas.lt

BFL

Lapkričio pradžioje knygynus pasiekusių pirmųjų 3 tūkst. Valdo Adamkaus knygos „Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai“ egzempliorių neliko jau pirmą prekybos savaitę. Knygą išleidusios leidyklos „Tyto alba“ atstovai sako kasdien sulaukiantys skaitytojų, norinčių įsigyti knygą pigiau tiesiai iš leidyklos, skambučių, naujų egzempliorių prašo ir knygynai. Reaguodama į didžiulį susidomėjimą lapkričio 25 d., tai yra šį penktadienį, leidykla pristatys naują 5 tūkst. egzempliorių „Paskutinės kadencijos“ tiražą. Priminsime, kad vidutinis knygos tiražas Lietuvoje yra apie 2 tūkst. egzempliorių.

Ne mažesnio dėmesio knyga sulaukė ir internete, kur ja dalijamasi nelegaliai. Be leidyklos ir spaustuvės žinios „Paskutinės kadencijos“ maketas PDF formatu atsidūrė failų dalijimosi tinklalapiuose. Vien iš „Linkomanija.net“ knyga buvo parsisiųsta 4,3 tūkst. kartų.

„Ir anksčiau knygos patekdavo į internetą, bet jos būdavo nuskenuotos. Šis atvejis išskirtinis, nes „nutekėjo“ originalus maketas. Buvome susitikę su spaustuvės atstovais, neįsivaizduojam, kaip tai galėjo atsitikti“, – „Veidui“ tvirtino „Tyto albos“ ryšių su visuomene skyriaus vadovė Lolija Spurgienė.

Ankstesnei 2004 m. išleistai V.Adamkaus knygai „Be nutylėjimų“ taip pat prireikė pakartotinio tiražo, populiari buvo ir apie prezidento žmoną Almą Adamkienę parašyta knyga „Alma“. Vis dėlto nė viena jų nesukėlė tokio didelio žiniasklaidos, politikų ir pirkėjų dėmesio, o kartu ir kritikos, kaip naujausia, skelbianti prezidento dienoraščius, rašytus antrosios kadencijos metais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...