2010 Liepos 09

Turizmas

Užsienyje šiemet atostogaus daugiau lietuvių nei pernai

veidas.lt

Pernai krizės išgąsdinti lietuviai arba apskritai atsisakė atostogų užsienyje, arba masiškai rinkosi paskutinės minutės pasiūlymus, o šiemet kelionių rinka pamažu atsigauna. Tiesa, daugiausiai lietuvių skrenda į Turkiją, kurioje kainos mažiausios.

“Eurobarometro” tyrimas rodė, kad didžioji dalis lietuvių, net 72 proc., šiemet neketina atsisakyti atostogų. Na, o tie, kurie atostogauti planuoja užsienyje, dažniausiai renkasi būtent Turkiją.

Tokias tendencijas patvirtina ir kelionių organizatoriai. Jie pabrėžia, kad į užsienį atostogauti vykstančių tautiečių šiemet yra apie 10–15 proc. daugiau nei pernai. “Tik šiais metais jie nenori rizikuoti, todėl renkasi patikrintus, gerą kainos ir kokybės santykį siūlančius Turkijos kurortus”, – lietuvių pasirinkimą aiškina “Novaturo” generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Ir kiti kelionių organizatoriai pastebi, kad kaina iš tiesų tebėra vienas svarbiausių veiksnių renkantis atostogų vietą. Štai “Neoturo” direktorė Daiva Laivienė sako, kad anksčiau žmonės atostogoms nepagailėdavo ir 2 tūkst. Lt, ir dar daugiau, o dabar dažniausiai renkasi keliones, kainuojančias iki 1500 Lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...