2011 Gegužės 27

Uždrausta realizuoti mineralinio “Hermis” siuntą

veidas.lt

"Veido" archyvas

Druskininkų miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai uždraudė UAB “Elmera” realizuoti rinkoje negazuotą natūralų mineralinį vandenį “Hermis” (pagamintas 2011-05-02, tinka vartoti iki 2011-11-02, išpilstytas į plastikinius 0,5 l talpos butelius).

Patikrinimas atliktas ir vandens mėginys paimtas tiriant vartotojo pranešimą. Patikrinimo metu mineralinio vandens gamybos įmonėje teisės aktų pažeidimų nenustatyta. Vartotojo skunde paminėtos siuntos natūralaus mineralinio vandens “Hermis” likučių įmonėje nebuvo, todėl buvo atrinkti 5 įvairių kitų įmonėje gaminamų produktų mėginiai, kurie išsiųsti į Nacionalinį maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutą vandens drumstumui ir mikrobiologinei taršai nustatyti.

Realizuoti natūralų mineralinį vandenį “Hermis” uždrausta po to, kai atlikus mėginių tyrimus, šiame vandenyje nustatyta mikrobinė tarša (nustatyti žarniniai enterokokai).

Druskininkų miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įpareigojo gamintoją nesaugų vandenį surinkti iš rinkos ir sunaikinti. UAB “Elmera” vandens išpilstymo į butelius veikla laikinai sustabdyta, įmonei nurodyta atlikti įrenginių, vamzdynų, talpyklų plovimą ir dezinfekciją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...