2010 Gruodžio 13

Lietuva

Už Kūčias teks atidirbti vasario 19-ąją

veidas.lt

Seimui paskelbus Kūčias šventine diena, už ją atidirbti reikės kitų metų vasario 19-ąją. Tam pirmadienį pritarė ministrų kabinetas.

Tai BNS patvirtino premjero atstovė spaudai Jarda Paukštienė.

“Šiai alternatyvai pritarta atsižvelgus į tai, kad dauguma žmonių greičiausiai jau turi planų gruodžio 18 dienai, kuriuos koreguoti gali būti sudėtinga tiek dirbantiesiems, tiek verslininkams, skuboti pasikeitimai žmonėms gali sukelti nepatogumų”, – rašoma Ministro pirmininko spaudos tarnybos pranešime.

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas siūlė dvi alternatyvas, kada perkelti darbo dieną iš gruodžio 24-osios: šių metų gruodžio 18-ąją ir kitų metų vasario 19-ąją.

Seimas praėjusį ketvirtadienį priėmė Darbo kodekso pataisą, kuri įsigalios tik nuo kitų metų, tačiau ir šiemetinės Kūčios bus laisvadienis.

Dėl Kūčių įtraukimo į šventinių dienų sąrašą jų iš viso bus 15, iš jų trys visada švenčiamos sekmadieniais, poilsio dieną.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...