2010 Rugpjūčio 12

IT ir Politika

Už įstatymų projektus galima pasirašyti ir internete

veidas.lt

Pirmą kartą iškovojus teisę už piliečių inicijuojamus įstatymus pasirašyti internetu, šia galimybe jau pasinaudojo daugiau kaip pusšimtis Lietuvos piliečių.

Piliečių iniciatyvinė grupė kartu su Naująja sąjunga renka parašus dėl dviejų įstatymų projektų – Referendumo bei Piliečių įstatymų leidybos iniciatyvų, kurie suteiks piliečiams daugiau svertų dalyvauti valstybės valdyme.

Piliečiai savo pritarimą įstatymų projektams gali pareikšti ant VRK išduotų oficialių parašų rinkimo lapų arba internetu, adresu www.erinkimai.lt. Pastaruoju atveju, pilietis gali saugiai prisijungti per vieno iš devynių Lietuvoje veikiančių bankų elektroninės bankininkystės sistemą.

Galimybė už referendumus bei kitas pilietines iniciatyvas pasirašyti ir elektroniniu būdu leis piliečiams patogiau pareikšti savo valią. Elektroninis parašas suteiks galimybę ir užsienyje laikinai gyvenantiems Lietuvos piliečiams neatitrūkti nuo politinių procesų tėvynėje- dalyvauti šalies valdyme, dalyvauti svarstant įvairius visuomenei svarbius klausimus, teikti įstatymų iniciatyvas Seimui ir k.t.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...