2011 Balandžio 08

Verslas

“Urbico” tikisi “Nordea” malonės

veidas.lt

Vilniaus šviesoforų sistemą prižiūrinti, šiuo metu restruktūrizuojama bendrovė “Urbico” vėl atsidūrė ant prarajos krašto. Įmonės atstovai teigia, kad, nesulaukus banko malonės, jiems gali tekti atsisveikinti su šviesoforų sistema, penktadienį rašo “Vilniaus diena”.

“Pakliuvome į itin nepavydėtiną padėtį, kai dėl “Susisiekimo paslaugų” didelio vėlavimo atsiskaityti už įgyvendintą projektą reikalavimo teisės į gaunamas iš šios įmonės pajamas buvo perduotos bankui “Nordea”, ir negalime gauti pajamų savo reikmėms, – teigė “Urbico” vadovas Raimundas Mickūnas.

Jo teigimu, įmonė daro viską, kad šviesoforai Vilniuje būtų prižiūrėti.

“Balandį išgyvensime, bet jo pabaigoje turėsiu nueiti į banką ir klausti, kas laukia toliau. Kol bankas mums neduos pinigų, toliau veiklos vykdyti negalėsime ir ieškosime kokio nors kito sprendimo. Galbūt turėsime garbingai pasakyti “atsiprašome” ir pasitraukti”, – sakė jis.

Jis teigė tikintis, jog su banku pavyks rasti kompromisą.

“Žinoma, jei bankas laikysis kietos pozicijos, gegužę ar birželį turėsime mirti. Bet anokia čia bėda – šiais laikais mirštančių daug”, – ironizavo R.Mickūnas.

Tuo tarpu “Nordea Bank Lietuvos” komunikacijos vadovo Vaidoto Cucėno nuomone, teigti, kad “Urbico” tolesnė veikla priklauso nuo mūsų banko malonės, yra absurdiška, nes iš esmės “Nordea”, kaip vieno didžiausių įmonės kreditorių, pastangomis dar 2010 metais buvo pritarta įmonės restruktūrizavimo planui, nors bankas galėjo įmonei kelti bankroto bylą.

“Dabartinis “Urbico” elgesys tik dar kartą parodo, kad bankui ištiesus pagalbos ranką, apsukrios įmonės ją tiesiog nukanda ir reikalauja antros. “Urbico” tai puikiai suvokia, tačiau ir toliau bet kokia kaina stengiasi gauti tai, kas teisėtai jiems nepriklauso, ir žaidžia dvigubus žaidimus: užuot stengusis pasiekti restruktūrizavimo plane pažadėtus veiklos rezultatus, mėginama įvairiais metodais paspausti banką nurašyti įmonės skolas”, – teigė banko atstovas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...