2011 Kovo 16

Irena Degutienė

Ūkio ministro norėtųsi su politine patirtimi

veidas.lt

Seimo pirmininkė Irena Degutienė sako, kad ūkio ministro norėtų su didesne politine patirtimi nei siūlomas viceministras Rimantas Žylius, tačiau teigia gerai vertinanti, kad jis tęstų pirmtako Dainiaus Kreivio pradėtus darbus.

“Galbūt norėtųsi su didesne politine patirtimi ministro, nes politinių partijų veikla tam ir yra, kad užsiaugintum savo ministrus, savo komitetų pirmininkus Seime”, – Žinių radijui trečiadienį sakė I.Degutienė.

Kita vertus, politikė sakė teigiamai vertinanti R.Žyliaus įgytą patirtį Ūkio ministerijoje per dvejus metus ir pabrėžė laukianti, kad jis tęstų darbus, siekiant skaidrumo viešųjų pirkimų srityje ir pritraukiant investicijas į Lietuvą.

“Ta situacija nėra tokia blogiausia, nėra ta, kad žmogus būtų nežinomas”, – kalbėjo parlamento vadovė.

Dabartinį ūkio viceministrą skirti Ūkio ministerijos vadovu vietoj atsistatydinusio D.Kreivio pasiūlė premjeras Andrius Kubilius.

Antradienį R.Žyliaus kandidatūrą Vyriausybės vadovas pristatė didžiausiai valdančiajai Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijai. A.Kubiliaus teigimu, frakcija vieningai pritarė šiai kandidatūrai.

Trečiadienį kandidatą priims prezidentė Dalia Grybauskaitė.

D.Kreivys iš ministro posto pasitraukė, kai Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pripažino jį supainiojus viešuosius ir privačius interesus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...