2011 Balandžio 27

Pinigai

Ūkio ministerijos valdininkų priemokoms šiemet per tris mėnesius – 223 tūkst. litų

veidas.lt

ukio-ministerija22

Ūkio ministerijos valdininkų priemokoms prie algų per pirmąjį šių metų ketvirtį skirta per 223 tūkst. litų. Iš jų jau išmokėta 170,2 tūkst. litų, rašo “Lietuvos rytas”.

Ūkio ministerijos valdininkams priemokos prie algų buvo mokamos už įprastinį darbo krūvį viršijančią veiklą, papildomų, skubių, svarbių ir sudėtingų užduočių vykdymą.

Kaip ir kitų institucijų atstovai, ministerijos valdininkai prie savo algų gavo ir priedus už valstybės tarnybos stažą ir kvalifikacines klases. Už tai jiems jau išmokėta 212,5 tūkst. litų.

Kaip priedai ir priemokos kartu sudėjus priskaičiuota per pusę milijono litų – 503,7 tūkst., iš jų išmokėta 382,8 tūkstančio.

Tuo metu Aplinkos ministerija per pirmąjį šių metų ketvirtį kaip priemokas prie atlyginimų priskaičiavo kelis kartus mažiau nei Ūkio ministerija – 45,7 tūkst. litų, kurie atseikėti “už papildomų užduočių atlikimą, kai atliekamos pareigybės aprašyme nenumatytos funkcijos”.

Tiesa, priedams už tarnybos stažą ir kvalifikaciją ši ministerija šiemet jau skyrė 364,9 tūkst. litų.

Ūkio ministerijoje dirba 228 žmonės, Aplinkos – 233.

Ūkio ministerijos kancleris Gediminas Miškinis, paklaustas, kodėl jo ministerijoje šiemet mokama tiek priemokų prie darbuotojų algų, teigė, jog ministerijoje dirba daug pakaitinių darbuotojų ir kad žmonės turi daug papildomos veiklos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...