2013 Rugsėjo 16

Tyrimas: mėgstamiausia telekomunikacijų bendrovė

veidas.lt


Lietuvių mėgstamiausia telekomunikacijų bendrovė yra „Tele2”. Ją labiausiai vertina 28 proc. gyventojų – dvigubai daugiau nei kitus mobiliojo ryšio operatorius (14 ir 12 proc).

Tokius antrą kartą atliekamo “DDB Brand Capital” tyrimo rezultatus šiandien paskelbė dienraštis “Verslo žinios”.

Prekių ženklų, kurie teikia didžiausią vertę už pinigus, sąraše „Tele2” buvo penkta, po didžiųjų prekybos tinklų. Kad „Tele2” siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, mano 54 proc. apklaustų žmonių.

„Mobilusis ryšys tapo būtina kasdiene paslauga, kurią žmonės renkasi racionaliai. Vartotojai nori bendrauti be rūpesčių ir nepermokėti. Tyrimas parodė, kad siūlome tai, ko reikia – gerą paslaugų kokybę už mažą kainą“, – sakė Petras Masiulis.

Tyrimas taip pat parodė, kad tarp Lietuvos gyventojų mėgstamiausi tebėra „Nokia“ mobilieji telefonai (42 proc.), nors jų populiarumas mažėja. Per metus daugiau žmonių pamėgo „Samsung“ (26 proc.), „iPhone (10 proc.), LG (7,3 proc.) telefonus. Taip pat mažiau liko „Sony“ telefonus labiausiai mėgstančių žmonių – 6,7 procento.

Atliekant tyrimą „Brand Capital 2013” Lietuvoje buvo apklausti 1000 respondentų, išmatuota 332 ženklų vertė 48 kategorijose. Tyrimas apėmė visas 3 Baltijos šalis.

Bendrovės „RAIT“ 2013 m. liepos mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...