2010 Gruodžio 31

Ukraina

Tymošenko netiki teisingumu

veidas.lt

Buvusi Ukrainos premjerė, partijos “Tėvynė” lyderė Julija Tymošenko abejoja, ar teismas priims teisingą sprendimą dėl jos.

“Bylos iš esmės nėra, nes pensijų išmokėjimas negali būti nusikaltimas, bet ir teismų, jūs žinote, pas mus nėra. Nėra nei teismų, nei jėgos struktūrų, kurios dirbtų šaliai ir jums (Ukrainos piliečiams). Todėl nėra ko tikėtis, kad teisme bus koks nors neužsakytas sprendimas”, – pareiškė ji penktadienį žurnalistams prieš prasidedant dar vienai apklausai Ukrainos Generalinėje prokuratūroje.

Drauge buvusi premjerė sakė: “Bet aš manau, kad mes esame stiprūs, mes galime priimti tokią įvykių raidą, kokia yra, ir tai nesutrukdys mums kovoti už žmonių teises ir kovoti už mūsų šalies nepriklausomybę ir laisvę. Kova dabar tik aktyvėja. Neturi būti nė vienos minutės silpnumo!”.

Gruodžio 30 dieną Ukrainos Generalinė prokuratūra baigė tyrimą baudžiamojoje byloje pagal kaltinimą J.Tymošenko.

Jai buvo pateiktas galutinis kaltinimas padarius nusikaltimą, numatytą Ukrainos baudžiamojo kodekso 365 str. 3 dalyje – valdžios ar tarnybos įgaliojimų viršijimas, kuris turėjo sunkių padarinių.

J.Tymošenko kaltinama 180 mln. ir 200 mln.eurų, kuriuos Ukraina gavo pagal Kioto protokolą, panaudojimu ne pagal tikslą, ir kitais valstybei padarytais nuostoliais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...