2011 Gegužės 16

TV3 nesilaiko profesinės etikos – komisija

veidas.lt

BFL

Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija televiziją TV3 pirmadienį priskyrė profesinės etikos nesilaikančių viešosios informacijos rengėjų kategorijai.

Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į tai, kad televizijos laidos ne kartą pažeidė profesinės etikos kodeksą. Anksčiau šiemet pažeidusiomis kodeksą pripažintos laidos “Akistata”, “Paskutinė instancija” ir “Kodėl?”.

“TV3 buvo priskirta prie etikos nesilaikančių žiniasklaidos priemonių”, – po komisijos posėdžio sakė jos pirmininkas Linas Slušnys.

Kiek anksčiau prieš posėdį jis BNS sakė, kad praktiškai TV3 televizijai jokių sankcijų komisija pritaikyti negali, tačiau svarstys galimybę kreiptis į televizijos savininkus – Švedijos koncerną MTG.

“Praktinių (sankcijų) jokių, tiktai tuščias pasivaikščiojimas, ko gero, po teismus. Aš taip atvirai pasakysiu, nes mus, ko gero, užprotestuos ir vėl paduos į teismą. Bet mes sakome: mūsų nėra ko duoti, mes pasakome, kad tai yra neetiška”, – kalbėjo L.Slušnys.

“Kas iš to materialiai – nuobaudų mes praktiškai neskiriame jokių. Matyt vienintelis dalykas, kuris dar bus svarstomas, kad mes galbūt kreipsimės į jų savininkus. Galbūt savininkai nežino, kaip elgiasi”, – dėstė komisijos pirmininkas.

politika@bns.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Anonimas Anonimas rašo:

    O ko verta ta Slušnio nesąmonė? :) Yra žymiai baisesnių laidų Lietuvos eteryje,bet kimbama būtent prie Kauno pedofilijos bylą nagrinėjusių laidų autorių!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...