2010 Lapkričio 11

Televizija

K. Krivickas supykdė žurnalistų etikos sargus

veidas.lt

Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija pareiškė, jog TV3 televizijos rodomos Kristupo Krivicko laidos prasilenkia su žurnalistinės etikos normomis bei žmogiškumo principais ir įspėjo, jog netoleruos neapykantos kurstymo.

Pasak ketvirtadienį paskelbto žurnalistų etikos sargų pareiškimo, K.Krivicko laidose “iškraipomi profesionalios žurnalistikos standartai, neatskiriant faktų ir nuomonių, pamirštant, kas yra objektyvumas ir pagarba”.

“Tiek minėtą žurnalistą, tiek jo produkciją transliuojančią televiziją TV3 norime įspėti, jog tokių apraiškų netoleruosime – būsimuose Komisijos posėdžiuose svarstysime ir galimus žurnalistinės etikos normų pažeidimus, ir galimai kurstomą neapykantą bei visuomenės narių priešinimą”, – rašoma pareiškime.

Komisija paragino, laidos “Akistata” kūrėją ir televizijos vadovus susipažinti su žurnalistinės etikos principais, nepiktnaudžiauti visuomenės pasitikėjimu grįsta viešumo galia ir pasvarstyti, kodėl vis dažniau sulaukiama raginimų televiziją TV3 pripažinti kaip nuolat etikos nesilaikančią žiniasklaidos priemonę.

“K.Krivicko kuriamos laidos neturi nieko bendra su profesionalia žurnalistika, o televizijos TV3 laikysena verčia abejoti jos vadovų kompetencija, pagarbaus santykio su pašnekovais ir savo žiūrovais kūrimu, kai, manytina, vien dėl didesnių reitingų bei pajamų aukojami ir žurnalistikos principai”, – rašoma pareiškime.

Praėjusią savaitę Vilniaus miesto pirmasis apylinkės teismas uždraudė per TV3 televiziją rodyti prodiuserio K.Krivicko kuriamos laidos “Akistata” reportažą, kuriame turėjo būti pasakojama apie vieną senolę. Tačiau laida buvo parodyta.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. deja deja rašo:

  tokiu budu krvickas ir i ji panasus zurnalistai patys siekia tapti zvaigzdemis. jie patys nori vienintelio tikslo – buti zinomais, buti zvaigzdemis. o jei kas nesuprantate, tai paskaitykite Daniellos Steel knyga . geros dienos visiems.

 2. deja deja rašo:

  knygos pavadinimas -PAGIEZA


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...