2013 Kovo 04

Tryliktą kartą pagerbtas geriausias metų vadovas

veidas.lt


Šiemet simbolinė Petro Vileišio, žmogaus-tilto, skulptūra bei Metų vadovo diplomas įteikti dar vienam biotechnologui – „Thermo Fisher Scientific” Vilniaus padalinio direktoriui Algimantui Markauskui.

Tradiciškai Prezidentūroje vykusios Metų vadovo pagerbimo ceremonijos metu sveikindamas geriausią praėjusių metų vadovą bei susirinkusius šalies verslo lyderius šalies vadovė Dalia Grybauskaitė sakė: “Tikri vadovai siekia būti geriausi ir tokias būti skatina savo komandas. Tai nugalėtojai, aplink save kuriantys nugalėtojus. Į juos turi lygiuotis visi, norintys sėkmingai plėtoti verslą Lietuvoje.”
Prezidentės žodžiais, įžvalgūs vadovai diegia šiuolaikines technologijas ir įrenginius, kuria ir tobulina kokybiškas paslaugas bei produktus. Jie užsitarnauja investuotojų pasitikėjimą ir sukuria lojalių klientų ratą.
Savaitraščio “Veidas” leidėjas dr. Algimantas Šindeikis pastebėjo panašumų tarp šių metų geriausio vadovo A.Markausko (kurio vadovaujama įmonė gamina molekulinės biologijos produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai, o šie produktai plačiai naudojami visame pasaulyje tiriant genų sandarą, raišką bei įvairovę) ir skulptūroje pavaizduoto garsiausio XIX–XX a. pradžios inžinieriaus Petro Vileišio, stačiusio tiltus ir tiesusio kelius visoje carinės Rusijos imperijoje.
“P.Vileišis parodė, kad lietuviai gali būti geriausi inžinieriai pasaulyje. Jis išbrokuodavo net pusę metalo, atgabento iš Belgijos ir Vokietijos, nes jau tuo metu turėjo modernias technologijas, leidžiančias šitai padaryti, ir jautė atsakomybę visuomenei dėl to, ką jis daro. Ir tas genas, kuris eina nuo P.Vileišio, žmogaus-tilto, įkvepia mus ieškoti tokių žmonių-tiltų šiandieniniame versle. O šiemet Metų vadovu išrinktas A.Markauskas toks ir yra”, – sakė A.Šindeikis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...