2011 Gegužės 25

Trečioji vizito diena bus skirta politikai

ELTA

AFP

Trečiadienį vyks JAV prezidento Barako Obamos (Barack Obama) susitikimas su Jungtinės Karalystės premjeru Deividu Kameronu (David Cameron), kuriame bus diskutuojama apie įvykius Afganistane ir Libijoje, praneša BBC.

JAV prezidento paskutinė vizito diena Didžiojoje Britanijoje bus skirta politikos klausimams. NATO operacijos Libijoje, kylanti įtampa Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje bus pagrindinės temos, kurias palies B. Obama susitikime su D. Kameronu. B. Obama taip pat dalyvaus spaudos konferencijoje, kurioje sakys kalbą apie JAV užsienio politiką, po to vyks į parlamentą.

Antradienį B. Obama sakė kalbą Bakingamo rūmuose, kuriuose JAV prezidentą ir jo žmoną priėmė karalienė Elžbieta II (Elizabeth II). B. Obama gyrė Jungtinėms Valstijoms parodytą Jungtinės Karalystės solidarumą.

JAV prezidentas su žmona taip pat susitiko su Kembridžo hercogu ir hercogiene. Po vestuvių princui Viljamui (William) ir jo išrinktajai Keitei Midlton (Kate Middleton) buvo suteikti Kembridžo hercogo ir hercogienės titulai.

Ketvirtadienį B. Obama su D. Kameronu vyks į Didžiojo aštuoneto (G8) šalių atstovų susitikimą, kuris vyks Prancūzijoje. G8 šalių grupei priklauso Prancūzija, Vokietija, JAV, Kanada, Italija, Didžioji Britanija, Japonija ir Rusija.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Kaip vertinate galimybę, kad S.Skvernelis vadovaus naujai Vyriausybei?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...