2010 Balandžio 26

Kultūros ministras

D. Staponkaus kandidatūra bus svarstoma

veidas.lt

Šiandien Seimo Tautos prisikėlimo partijos frakcija pateikė Ministrui Pirmininkui Andriui Kubiliui savo kandidatą į kultūros ministro postą – Deividą Staponkų.

Deividas Staponkus baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno aspirantūrą, ne vienerius metus dėstytojavo LTMA Dainavimo katedroje, koordinavo Operos katedros, Etnomuzikologijos katedros bei Kūno kultūros centro darbą, šiuo metu yra Kultūros ministerijos Lietuvos kultūros ir meno tarybos narys. Kandidatas į Kultūros ministrus laisvai šneka keliomis užsienio kalbomis.

Tautos prisikėlimo partijos (TPP) siūloma operos solisto Deivido Staponkaus kandidatūra į kultūros ministrus bus svarstoma, pirmadienį pareiškė premjeras Andrius Kubilius.

Ministras pirmininkas sakė naujai siūlomo kandidato pats nelabai pažįstantis ir pabrėžė, kad sprendžiant dėl būsimo ministro reikia įsiklausyti ir į kultūros žmonių nuomonę.

“Manau, kad verta įsiklausyti ir į kūrybinės bendruomenės mintis, svarstant tokį klausimą, jeigu jau jisai svarstomas”, – žurnalistams sakė premjeras.

Anksčiau TPP pirmininkas Arūnas Valinskas teigė, kad partija neieškos naujo kandidato į kultūros ministrus, kol jo paties kandidatūra nebus oficialiai atmesta.

Prezidentė penktadienį žurnalistams pareiškė, kad  A.Valinskas nėra tinkamas kandidatas į kultūros ministrus, nes, jos įsitikinimu, ministras turi turėti ne tik partijos ir frakcijos, bet ir visuomenės pasitikėjimą bei tinkamą kvalifikaciją. Ji taip pat sakė, kad norėtų rinktis iš kelių kandidatų.

“Išsakiau asmeninę nuomonę – aš nepritarsiu šitai kandidatūrai. Norėčiau, kad būtų ne tik kvalifikacija, bet ir žmonių pasitikėjimas, ir visuomeninis pripažinimas”, – žurnalistams sakė D.Grybauskaitė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...