2010 Gruodžio 20

Investicijos

Tiesioginės užsienio investicijos rugsėjo pabaigoje siekė 34,2 mlrd. litų

veidas.lt

Sukauptos tiesioginės užsienio investicijos (TUI) Lietuvoje šių metų rugsėjo 30-ąją siekė 34,2 mlrd. litų. Vienam šalies gyventojui vidutiniškai teko 10 484 litai tiesioginių užsienio investicijų.

Trečiojo šių metų ketvirčio grynasis TUI srautas sudarė 1,5 mlrd. litų – tai jų įplaukų į Lietuvos požymis. Trijų ketvirčių grynasis TUI srautas siekė 1,1 mlrd. litų, pernai sausio-rugsėjo mėnesiais būta 315,4 mln. litų TUI įplaukų, pranešė Lietuvos bankas.

TUI srautas Lietuvoje trečiąjį ketvirtį sudarė 1,5 mlrd., o šių metų trijų ketvirčių laikotarpiu, kaip ir 2009 metų sausio-rugsėjo mėnesiais, buvo 1 mlrd. litų. Šių metų trečiojo ketvirčio TUI įplaukas Lietuvoje lėmė investicijų į akcinį kapitalą ir reinvesticijų padidėjimas.

Lietuvos TUI srautas užsienyje šių metų trečiąjį ketvirtį buvo 60,8 mln. litų, o per tris ketvirčius – 67,3 mln. litų ir tai yra jų sumažėjimo požymis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...