2011 Gegužės 05

Teroro akto tikimybė Didžiojoje Britanijoje

veidas.lt

REUTERS
Teroro akto tikimybė Didžiojoje Britanijoje labai didelė, jis gali būti įvykdytas bet kurią akimirką. Tai ketvirtadienį pareiškė Skotland Jardo vadovas Polas Stivensonas (Paul Stephenson).

Jis paragino šalies gyventojus būti itin budrius ir aktyviai bendradarbiauti su policija, informuoti pareigūnus apie “bet kokį įtartiną elgesį, kuris gali būti susijęs su teroristine veikla”.

“Mūsų devizu turi tapti budrumas, – sakė P. Stivensonas. – Teroristinis išpuolis labai tikėtinas ir gali būti surengtas be įspėjimo kiekvieną akimirką. Vyriausybei, policijai ir saugumo tarnybai vertinant Osamos bin Ladeno (Osama bin Laden) mirties aplinkybes, darosi vis akivaizdžiau, kad apie budrumo mažinimą negali būti net ir kalbos”.

Pareigūnas pažymėjo, jog O. bin Ladeno likvidavimas yra didelis laimėjimas kovoje su terorizmu, bet pabrėžė, jog didžiausio teroristo pašalinimas anaiptol nereiškia, kad galima nusiraminti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...