2011 Balandžio 17

Rusija

“Teisingoji Rusija” nerems valdančiosios partijos kandidato į prezidentus, kad ir kas jis būtų

veidas.lt

Rusijos parlamento aukštųjų rūmų pirmininkas yra įsitikinęs, kad Dmitrijus Medvedevas ir Vladimiras Putinas susitars, kas iš jų eis į prezidento rinkimus 2012 metais.

“Medvedevas ir Putinas – vienos komandos nariai. Ir iškėlimo klausimu jie įvertins visas sudėtines dalis – kiekvieno populiarumą, vidaus politinę ir ekonominę padėtį, taip pat užsienio politinę padėtį. Esu tikras, jie susės ir susitars, kuris iš jų kels savo kandidatūrą. O rinks žmonės”, – sakė S.Mironovas.

Drauge Federacijos Tarybos vadovas pažymėjo, jog ne be pagrindo tikisi, kad abu lyderiai susitars”.

“Priešingu atveju, viešas ginčas ir balsavimas rinkimuose už vieną ar kitą kandidatą, – tai reiškia ištąsyti balsus, o tai klasikinė formulė, kuriai esant visada atsiranda trečioji jėga”, – pažymėjo parlamento aukštųjų rūmų pirmininkas.

“Jeigu, atleiskite man, tai bus ponas (Genadijus) Ziuganovas, o tai nelabai malonu, bet ne katastrofiška, nes Ziuganovas labiausiai už viską bijo nugalėti. O jeigu staiga iškils kokia nors trečioji jėga – nacionalistinė? Ir ką tada mes darysime? Būtent todėl aš esu įsitikinęs, kad Dmitrijus Medvedevas ir Vladimiras Putinas vienu metu nekels savo kandidatūrų”, – pabrėžė vienas “Teisingoji Rusija” lyderių.

Drauge jis neatmeta galimybės, kad “jie abu iš tikrųjų jau susitarė, bet tai paskelbti dar neatėjo laikas”.

“Ką reiškia ir prezidento, ir premjero pareiškimai dėl rinkimų. Tai signalas, kad elitai neatsipalaiduotų, kad vyriausybės darbo niekas nemestų taip, kaip ir prezidento administracijos darbo”, – paaiškino S.Mironovas.

Jis dar kartą pabrėžė, kad “Teisingoji Rusija” nerems kandidato, kurį rems “Vieningoji Rusija”, kad ir kas jis būtų, – D.Medvedevas ar V.Putinas, nes “Teisingoji Rusija” yra griežtoje opozicijoje “Vieningajai Rusijai”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...