2011 Vasario 09

Viešieji pirkimai

Teisėsaugos institucijos pasigedo Ž.Plytniko skundų raštu

veidas.lt

Teisėsaugos institucijoms nepateikti oficialūs Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktoriaus Žydrūno Plytniko skundai dėl jam spaudimą dariusių politikų.

“Vilniaus diena” rašo, jog teisėsauga jau tomis dienomis ėmė stebėtis, kad negavo jokių Ž.Plytniko skundų. Jie neatsirado ir per dvi pastarąsias savaites, kuomet apie spaudimą VPT vadovas pranešė viešai.

Generalinės prokuratūros atstovė spaudai Vilma Budėnienė antradienį informavo, kad Ž.Plytniko skundų raštu nėra. Taip pat prokuratūros atstovams nebuvo pateikta ir jokios informacijos žodžiu. Tą patį pranešė ir Specialiųjų tyrimų tarnyba.

Todėl teisėsaugos institucijos netiria viešai paskleistos informacijos apie menamą politikų spaudimą Ž.Plytnikui, nes neturi tam jokio teisinio pagrindo.

Pats Ž.Plytnikas viešai teigė kreipęsis į teisėsaugą dėl neva penkių politikų, kurie galėjo jį neteisėtai spausti. Asmenys nekonkretizuoti, tik užsiminta, kad jie priklauso įvairioms politinėms jėgoms, įskaitant ir valdančiuosius, tarp jų – Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...