2010 Rugpjūčio 18

Skundai

Išvengti keblumų padeda skundų svetainės

veidas.lt

Nesvarbu, kad Lietuvoje krizė, nesvarbu, kad didelis nedarbas, – daugelyje šalies bendrovių klientas šiandien nėra karalius. O neretai netgi tampa apgavystės objektu. Kiekvieną dieną šalyje apgaunama, kitaip nukenčia ar nusivilia šimtai vartotojų. Tačiau dalies nemalonumų galima išvengti. Tai galima padaryti prieš renkantis paslaugos teikėją apsilankius dviejose interneto svetainėse: Skundai.lt ir Skusk.lt. Čia rasite paminėta tūkstančius apgavikų, brokdarių ar net sukčių ir aferistų, taip pat sužinosite, kaip apgaudinėjami klientai.

“Kartą mane apgavo bendrovės “Sostinės kaminkrėtys” darbuotojai, ėmiau apie juos ieškoti informacijos internete ir radau raginimą nesinaudoti jų paslaugomis interneto svetainėje Skundai.lt. Taip pat čia radau ir tūkstančių kitų žmonių nusiskundimų dėl pačių įvairiausių paslaugų teikėjų. Taigi dabar prieš rinkdamasis įmonę visada užsuku į šią svetainę ir pasidomiu, ar kiti nuo jos nėra nukentėję”, – pasakoja vilnietis Gintaras Stončys.

Taigi tiek svetainėje Skundai.lt, tiek Skusk.lt galite sužinoti, kurių paslaugų teikėjų derėtų vengti pačiose įvairiausiose srityse, pradedant kavinėmis, parduotuvėmis, automobilių servisais ir baigiant telekomunikacijų bendrovėmis ar bankais. Skundų ten tūkstančiai (daugiausia dėl prekybos įmonių ir mobiliųjų telefonų operatorių), regis, nemažai naudingos informacijos ten galėtų rasti ir kontrolės institucijos.

Beje, interneto svetainė Skundai.lt naudinga dar ir tuo, kad joje galima rasti skundų apie skirtingus nesąžiningus ar net piktybiškus darbdavius (tokių skundų yra šimtai). Tai ypač svarbu ieškantiems darbo.

Lankytojų statistika liudija, kad abi šios svetainės gana populiarios, jose kasdien apsilanko tūkstančiai vartotojų ir parašo šimtus komentarų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. aa aa rašo:

  kartais gali buti ir konkurentu darbas tie skundai

 2. sostines kaminkretys sostines kaminkretys rašo:

  Tai tiesa, kad gauti bloga atsilepima 100 kart lengviau nei padeka. Pradirbies 9 metus Priesgaisrines Gelbejimo Tarnybai ir atlikinejant dabartini Kaminkrecio profesija, mano devizas yra:
  Padaryk viska ka gali Gera gyvenima kitam, ir nebejok atsakyti uz savo zodzius ir savo darbus!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...