2011 Gegužės 31

Teigia radęs Vilniui pigių skrydžių bendrovę

veidas.lt

BFL

Sostinės vadovas Artūras Zuokas tvirtina miestui radęs naują pigių skrydžių bendrovę, tačiau susisiekimo ministras Eligijus Masiulis ragina dar neskubėti džiaugtis.

A. Zuokas žada jau šią savaitę savivaldybėje sudaryti darbo grupę sutarčiai parengti, pagal kurią skandinavų kapitalo oro linijų bendrovė “Lithuanian Express” jau kitų metų kovą iš Vilniaus pradėtų reguliariuosius skrydžius.

Sostinės meras tvirtina gavęs susisiekimo ministro Eligijaus Masiulio pritarimą, tačiau šis “Vilniaus dieną” patikino, kad prie bendrovės vilionių į Vilnių neprisidės.

Jo teigimu, mero ir bendrovės sandorio neketinama remti iš valstybės biudžeto. E. Masiulis ragina A. Zuoką susitarti taip, kad oro bendrovė pati investuotų savas lėšas, pati ar su savivaldybės pagalba rastų dar daugiau investuotojų.

Vis dėlto, jei miesto vadovams pavyktų į Tarptautinį Vilniaus oro uostą pritraukti naują skrydžių bendrovę, E. Masiulis tikina visomis išgalėmis palaikysiąs tokią iniciatyvą.

Prieš dvejus metus bendrovės “Lithuania Express” steigėjai tvirtino, kad yra pasiruošę iš Vilniaus skristi mažiausiai į šešias Europos sostines. Vėliau savo planus pakeitė ir žadėjo skraidinti į Amsterdamą, Berlyną ir Kopenhagą. Bet šie pažadai išpildyti nebuvo. Garsiai apie savo planus prakalbusi bendrovė vėliau ilgam dingo.

Į “Lithuania Express” yra investavusi 3 juridinių ir 8 fizinių asmenų grupė. Ta pati grupė yra įkūrusi gerai žinomą islandų skrydžių bendrovę “Iceland Express”. “Lithuanian Express” steigėjai žadėjo sukurti mažiausiai 60 naujų darbo vietų ir įsikūrusi Vilniaus oro uoste per metus pasiekti per 150 mln. litų apyvartą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...