2011 Birželio 01

Padaugėjo Vilniaus oro uosto keleivių

veidas.lt

BFL

Keleivių srauto augimas Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) įsibėgėja. Šių metų gegužės mėnesį didžiausiame Lietuvos oro uoste aptarnauta 175,5 tūkst. keleivių – 31 proc. daugiau nei 2010 m. gegužę.

Net 41 proc. išaugo reguliariaisiais skrydžiais pervežtų keleivių skaičius, tuo tarpu užsakomaisiais skrydžiais šių metų gegužę skrido 5 proc. mažiau keleivių nei pernai.

“Tai yra antras geriausias gegužės mėnesio rezultatas Vilniaus oro uosto istorijoje – tik 2008-aisiais aptarnavome keliais procentais keleivių daugiau nei šią gegužę”, – sako TVOU generalinis direktorius Tomas Vaišvila.

Jo teigimu, šis rezultatas optimistiškai nuteikia prieš “karščiausius” kelionėms mėnesius – liepą ir rugpjūtį, ir leidžia tikėtis dar didesnio keleivių srauto augimo.

Net penkiomis kryptimis iš Vilniaus oro uosto šią gegužę keliavo rekordinis keleivių skaičius: daugiau keleivių nei bet kada buvo pervežta į Frankfurtą, Rygą, Londoną, Kijevą ir Romą. Populiariausia kryptis iš Vilniaus išliko Ryga, į kurią keliavo daugiau nei 20 tūkst. keleivių. Daugiau nei po 15 tūkst. keliavo į Londoną ir Frankfurtą, daugiau nei 10 tūkst. – į Kopenhagą.

Nuo šių metų birželio 7 d. aviakompanija “Skyways” ketina papildyti Vilniaus oro uosto skrydžių žemėlapį maršrutais į Berlyną ir Stokholmą, o nuo liepos 27 d. – “Wizz Air” atidarys skrydžius iš Vilniaus į Dortmundą.

Vilniaus oro uostas šią vasarą aptarnaus po 600 skrydžių per savaitę, o iki metų galo planuoja pervežti 1,8 mln. keleivių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...