2011 Birželio 17

Tautinės nesantaikos kurstytojams vietos Lietuvoje nebus

veidas.lt

BFL

Tautinės nesantaikos kurstytojams Lietuvoje vietos nebus, sako Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Emanuelis Zingeris, kreipęsis į Generalinę prokuratūrą dėl sunkiosios muzikos grupės “Diktatūra” dainos.

“Šitokių nacių reikalų mes Lietuvoje tikrai neleisime ir Lietuva nebus pakanti nacistinių idėjų skatinimui. Šitam popiergalyje kviečiama žudyti Lietuvos gyventojus, mes imsimės priemonių prieš tokius kurstytojus, ir Lietuvoje jiems nebus vietos, aš jums pažadu”, – Seime žurnalistams sakė E. Zingeris.

“Mes negalim būt tokie liberalūs, kad leistumėm kurstyt aistras prieš mūsų piliečius ir kviest juos žudyt, aš manau, kad tie dalykai turi būt kaip mat nukirsti, ir mes Lietuvoj tikrai nepakęsime kvietimo žudyti Lietuvos piliečius. Tie žmonės turi būt iš po žemių surasti, kas kursto Lietuvos žmones kviesdamas galabyti kitų tautybių atstovus”, – kalbėjo komiteto pirmininkas.

Parlamentarai Jaroslavas Narkevičius ir Emanuelis Zingeris Generalinei prokuratūrai įteikė kreipimąsi dėl grupės “Diktatūra” dainos “Šalčininkų rajonas”, pranešė naujienų portalas delfi.lt. Politikai mano, kad daina yra provokacinis, žeidžiantis, žeminantis bei tautinę nesantaiką, o gal ir fizinę prievartą prieš kitataučius skatinantis kūrinys. Kraštutinės nacionalistinės muzikos grupės dainoje yra žodžiai: ”Lenkai visi jau pakarti, Rusai paskersti guli patvory, Žydai pakurti jau dega krosny, Tik tikri lietuviai visi gyvi!”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Oxana Oxana rašo:

  Šunys neturi apie ką kurt – lietuvius čia reikia degint ŠLYKŠČIAUSIA TAUTA iš visų!!!!! Tik va, tiesa ta, kad tokios tautos kaip lietuviai po kelių šimtų metų NEBELIKS, o MES, lenkai, gyvensime toliai ilgai ir laimingai.

 2. Žygeivis Žygeivis rašo:

  Istorinės dainos tegu dainomis ir lieka, o mes dabar turime mąstyti apie Lietuvos Valstybės ir Lietuvių Tautos ateitį.

  Nes kuo toliau, tuo Lietuvos Valstybės ir Lietuvių Tautos padėtis vis baisesnė, o mūsų priešai kasdien kasa vis gilesnį kapą ir mūsų Tautai, ir mūsų Valstybei…

  Argi apie tai mes svajojome prieš 20 metų, kada šimtai tūkstančių lietuvių ryžtingai ir drąsiai stojo prieš rusų tankus?

  Deja, “persidažę” nomenklatūriniai partokratai labai mikliai užgrobė visą valdžią taip sunkiai, su daugybe aukų, atkurtoje Lietuvių Tautos Valstybėje, o šimtai tūkstančių Lietuvių dabar yra priversti palikti savo Tėvynę, bėgdami nuo komunistinių – jievrofilinių išdavikų sukurtų vergiškų gyvenimo ir darbo sąlygų.

  Tiesiog vieną kartą privalome baigti ginčytis dėl įvairių menkų smulkmenų ir susivienyti: visi padorūs lietuviai, visi nacionalistai – tautininkai – patriotai, visi, kam dar brangi Lietuva, Lietuvių kalba ir tarmės, Lietuvos istorija, slavų užgrobtos lietuviškos žemės…

  Ir tada tvirtai lietuviškai susitvarkyti savo Tėvynėje, kol ji dar nepavirto “antrąją Prūsija”, valdoma lenkiškai ir rusiškai kalbančių “lietuvių”.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...