2011 Birželio 08

Tartasi dėl bendradarbiavimo stiprinimo energetikos sirtyje

veidas.lt

BFL

Lietuvos užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas susitikime Vilniuje birželio 7 dieną su Ispanijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriumi Europos Sąjungos reikalams Diego Lopezu Garrido pristatė Lietuvos veiksmus sprendžiant energetinės izoliacijos iššūkius ir paragino Ispanijos įmones dalyvauti šalyje vykdomuose energetiniuose projektuose.
Anot D. Lopezo Garrido, energetinės izoliacijos problema aktuali ir Ispanijai, kuri yra viena pagrindinių suskystintų dujų vartotojų pasaulyje ir turi daug patirties atsinaujinančių energijos šaltinių srityje. Todėl, diplomato nuomone, Lietuva ir Ispanija galėtų aktyvinti bendradarbiavimą šiais klausimais.

E. Meilūnas pabrėžė Lietuvos susirūpinimą dėl kaimynystėje vykdomų branduolinės energetikos projektų ir supažindino D. Lopezą Garrido su sausio 1 dieną Vilniuje duris atvėrusio Energetinio saugumo centro veikla.

Susitikime Lietuvos ir Ispanijos diplomatai taip pat aptarė dvišalį bendradarbiavimą, ES darbotvarkės klausimus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...