2013 Gegužės 29

Tarptautinę vaikų gynimo dieną kauniečius ragina padėti skurstantiems mažyliams

veidas.lt


Lietuvoje yra daugiau nei 660 tūkst. žmonių, gyvenančių žemiau skurdo ribos. Iš jų beveik ketvirtadalį (24,3 proc.) sudaro vaikai iki 18 metų.

Norėdami bent šiek tiek praskaidrinti nepritekliuje gyvenančių vaikų buitį, prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ lankytojai šį šeštadienį galės dovanoti reikalingiausių žaislų: lauko ir stalo edukacinių žaidimų, vaikiškų muzikinių instrumentų, medinių figūrėlių ir kitų. Visus surinktus žaislus gaus labdaros portale „Pagalbadaiktais.lt“ registruotos skurstančios šeimos.

„Organizuoti socialinę iniciatyvą pasirinkome gausiai šeimų su mažamečiais vaikais lankomą prekybos centrą. Tikimės, kad šios šeimos padės išpildyti bent dalį skurstančių vaikų svajonių. Per mūsų projekto gyvavimo metus esame išdaliję daugiau nei 3 tūkst. daiktų daugiavaikėms ir mažai pajamų uždirbančioms šeimoms“, – sakė „Pagalbadaiktais.lt“ projekto vadovė Marija Šaraitė. Tokia socialinė iniciatyva Kauno prekybos ir laisvalaikio centre vyks pirmą kartą.

Skurstančias šeimas pasieks visi šį šeštadienį 13-17 val. „Megoje“ vyksiančios Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventės lankytojų į specialią pagrindinėje aikštėje įrengtą dėžę sunešti žaislai. Savanoriai juos per savaitę pristatys naujiems šeimininkams, gyvenantiems Vilniuje, Kaune, Plungėje, Šakiuose ir kituose miestuose.

„Švęsdami vaikų gynimo dieną turime pagalvoti ne tik apie vaikams skirtas pramogas, spektaklius ir saldainius, bet ir skurdžią kai kurių mažųjų kasdienybę. Lietuvoje tai opi problema, dalis šeimų neturi net būtiniausių daiktų, kurie galėtų palengvinti buitį“, – sakė „Megą“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Birželio 1 d. „Megoje“ nuo 13 val. vaikai ir tėveliai galės ne tik sudalyvauti labdaros akcijoje, bet ir nemokamai pasižiūrėti Raganiukės teatro režisierės Ritos Urbonavičiūtės spektaklį „Pepė ir Karlsonas – vaikų užtarėjai“. Šio edukacinio spektaklio metu mažieji spektaklio žiūrovai sužinos apie savo teises ir pareigas darželyje bei mokykloje, taip pat vaikų ir tėvų santykius. Pepės Ilgakojinės ir pokštininko Karlsono personažai ne tik vaidins, bet ir kvies vaikus pasitikrinti muzikos žinias, kartu šokti ir dainuoti. Po spektaklio 3-10 metų vaikų lauks Vėjo malūnėlio dirbtuvės, kurios centrinėje „Megos“ aikštėje veiks iki 17 valandos.

Daugiau informacijos:

Agnė Bartusevičiūtė

UAB „Integrity PR“

M: +370 686 03848

agne@integrity.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...