2013 Balandžio 10

Kauno prekybos centras pateko į prestižinių rinkodaros apdovanojimų finalą

veidas.lt


Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“, kurį valdo viena didžiausių komercinio nekilnojamo turto plėtros ir valdymo kompanijų Baltijos šalyse „Baltic RED“, pateko į prestižinių „ICSC Solal Marketing Awards“ apdovanojimų finalą. Tarptautinė prekybos centrų asociacija (ICSC) vienija apie 60 tūkst. narių iš daugiau nei 90 skirtingų valstybių. Konkursui pateikiamos geriausios Europos ir Pietų Afrikos Respublikos prekybos centrų rinkodaros kampanijos, pasižyminčios išskirtinumu ir efektyvumu.

Šiais metais konkurse dalyvavo prekybos centrai ir jų valdytojai iš 21 Europos šalies bei Pietų Afrikos Respublikos. Palyginus su praėjusiais metais, šiam konkursui pateiktų projektų sąrašas išaugo daugiau nei trečdaliu. „Šiemet konkurse rungėsi 229 skirtingi prekybos centrų įgyvendinti projektai. Esame vieninteliai iš Lietuvos patekę tarp finalininkų“, – sakė „Megą“ valdančios bendrovės „Baltic Red“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Tarptautinė prekybos centrų asociacija vienija daugiau nei 58 000 narių iš viso pasaulio. Prestižiniai „ICSC Solal Marketing Awards“ apdovanojimai teikiami nuo 2006 metų. Juose gali dalyvauti prekybos centrai ir juos valdančios įmonės, taip pat reklamos agentūros, konsultacijų bendrovės bei kitos rinkodaros įmonės, dirbančios su prekybos centrais. Konkurse dalyvaujančios įmonės teikia įgyvendintų projektų aprašymus 2 pagrindinėse kategorijose: tradicinės rinkodaros ir naujųjų medijų.

„Baltic RED“ šiame konkurse dalyvavo pirmą kartą ir į finalą pateko tradicinės rinkodaros kategorijos viešųjų ryšių subkategorijoje už ketvirtus metus vykdomą šunų Helovino kostiumų konkursą „Dog-o-weenas“ prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Tradiciniame keturkojų konkurse kasmet dalyvauja 150 šunelių, aprengtų ir išpuoštų Helovino šventės kostiumais. Lydimi šeimininkų, keturkojai demonstruoja artistiškumą, kūrybiškas kostiumų idėjas ir net originalias šukuosenas. Gražiausias praėjusių metų „Dog-o-weeno“ akimirkas ir originaliausius kostiumus galite pamatyti nuotraukose.

Prestižinės nominacijos „ICSC Solal Marketing Awards“ laimėtojai bus paskelbti ICSC Europos rinkodaros konferencijos metu gegužės 14 dieną Londone.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...