2012 Vasario 14

Šv. Valentino dieną lietuviai pageidautų židinio su spragsinčiomis malkomis

veidas.lt


Šv. Valentino dieną tik trys iš dešimties lietuvių norėtų paminėti namuose. Likusieji rinktųsi vakarą praleisti kitaip – išsinuomotų prabangų ir romantiškai įrengtą būstą.

Tai parodė lankomiausio nekilnojamojo turto skelbimų portalo Domoplius.lt atliktos apklausos duomenys.

28 proc. apklausos dalyvių teigia, kad Šv. Valentino vakarą norėtų praleisti prabangiai ir romantiškai, todėl išsinuomotų viešbučio apartamentus. Ketvirtadalis respondentų labiau vertina tylą ir ramybę, todėl jie rinktųsi kaimo turizmo sodybą, o 18 proc. pirmenybę teiktų moderniai įrengtam butui sostinės centre su išskirtiniu panoraminiu vaizdu.

Evaldas Narbuntovičius, Domoplius.lt projekto vadovas, pastebi, kad prieš Šv. Valentino dieną išties šiek tiek padidėja trumpam laikotarpiui išnuomojamo būsto paklausa.

„Dažniausiai siekiama, kad vakaras būtų išskirtinis, todėl ieškoma, pavyzdžiui, būsto su baseinu ar netgi nusprendžiama nuvykti prie jūros. Šiuo metu daugiausiai trumpam laikotarpiui nuomojamų būstų yra Šventojoje, Palangoje ir Klaipėdoje. Nuo minėtų miestų pagal būsto pasiūlą nedaug atsilieka ir Vilnius bei Druskininkai. Kainos dažniausiai prasideda nuo 80 litų už parą, o nuomotis siūlomi moderniai įrengti butai ar kaimo turizmo sodybos“, – teigia E. Narbuntovičius.

Lietuviai nelinkę taupyti

Apklausos rezultatai rodo, kad lietuviai nelinkę Šv. Valentino dieną taupyti, todėl atsižvelgiant į dabartines nuomos kainas, daugelis iš respondentų galėtų sau leisti išsinuomoti būstą.

Meilės dieną beveik kas trečias apklausos dalyvis (29 proc.) būsto nuomai galėtų skirti nuo 100 iki 200 litų, kas penktas – iki 100 litų, 16 proc. respondentų nepagailėtų nuo 200 iki 300 litų, o 15 proc. – ir daugiau nei 300 litų. Penktadalis apklaustųjų būsto nuomai meilės vakarą neskirtų nė vieno lito.

Apklausos dalyviai taip pat paminėjo ir pagrindinius įsimylėjėlių vakaro akcentus. Net 42 proc. Šv. Valentino dienos neįsivaizduoja be židinyje spragsinčių malkų, o 33 proc. neatsiejama vakaro detale įvardijo baseiną su sūkurine vonia. Tik kas dešimtas įsimylėjėlių dienos neįsivaizduoja be įspūdingos, pro langus atsiveriančios, panoramos, o 8 proc. pagrindiniu akcentu paminėjo per televizorių rodomą meilės filmą.

Vasario pradžioje Domoplius.lt inicijuotoje apklausoje dalyvavo beveik 600 respondentų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. emigrantas emigrantas rašo:

  opas mane kasdiena valentino diena ir malkos spraga zidinyje !

 2. Paula Paula rašo:

  Nu tai pavydas jums, nes mes irgi norime įsigyti židinį. Po kol kas žiūrime iš čia: http://namams24.lt/zidiniai, o gal turite patarimų? :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...