2010 Gruodžio 15

Šventės

Sulauksime daugiau Kalėdų Senelių

veidas.lt

Šiemet Kalėdų Seneliai turi gerokai daugiau darbo nei pernai. Juos praskaidrinti vakarėlių aktyviau kviečiasi ne tik darželiai ar mokyklos, bet ir įmonės. Bendrovės “Renginiai vaikams.lt” direktorė Renata Pažukienė patvirtino, kad šiemet iš tiesų sulaukė daugiau negu šimto Kalėdų Senelio užsakymų, tai yra penkis kartus daugiau negu pernai.

“Beje, šiemet populiariau kviestis ne vieną Kalėdų Senelį, o kartu su kitais personažais – Snieguole, nykštuku, Karlsonu, Pepe. Užsisakoma ir daugiau teminių programų”, – įvairėjančius poreikius atskleidžia “Šypsomes.lt” komunikacijos vadovė Eglė Urbonaitė.

Šią tendenciją įžvelgia ir R.Pažukienė. Jos teigimu, mėgstamiausia Kalėdų Senelio palyda – vis dėlto Snieguolė.
Išaugus poreikiams, šiek tiek pakilo ir Kalėdų Senelių kainos. “Pernai per Kalėdas žmonės dažniausiai pageidaudavo vieno Kalėdų Senelio ir jo trumpas apsilankymas kainavo 150 Lt, o šiemet be 200 Lt Senelis jau nevažiuoja”, – lygina R.Pažukienė.

Iki švenčių standartinė 45 min. programa su renginių organizavimo bendrovių atsiunčiamu Kalėdų Seneliu ir Snieguole Vilniuje kainuoja apie 300–320 Lt, o Kalėdų laikotarpiu – dvigubai brangiau. Tiesa, mažesnių bendrovių atsiunčiami ar individualiai dirbantys Kalėdų Seneliai be jokių palydovų pigesni – už 100–150 Lt jie vaikus ir suaugusiuosius linksmins visą valandą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...