2010 Rugpjūčio 09

Apklausa

Po istorines vietas lietuviai keliauti nelinkę

veidas.lt

Sekmadienį, rugpjūčio 15 d., Lietuvos tikintieji švęs Žolinę – Švč.Mergelės Marijos ėmimo dangun šventę. “Veido” užsakymu bendrovės “Prime consulting” atlikta apklausa parodė, kad 37 proc. didmiesčių gyventojų sekmadienį apsilankys artimiausioje bažnyčioje, o 5 proc. vyks į garsiuosius Pivašiūnų atlaidus. Vis dėlto dauguma miestiečių (56,4 proc.) Žolinės atlaiduose nedalyvaus.

“Veidas” gyventojų taip pat teiravosi, ar per vasaros atostogas jie keliauja po istorines Lietuvos vietas. Juk šiemet minime Žalgirio mūšio 600-ąsias metines – ta proga Turizmo departamentas netgi parengęs maršrutą, vedantį per Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didybę menančias vietas. Apklausa parodė, kad po istorines Lietuvos vietas per vasaros atostogas keliauja tik ketvirtadalis lietuvių. 31 proc. istorines Lietuvos vietas iškeičia į tolesnius kraštus, o 36 proc. mieliau lieka namie.

Ar dalyvausite Žolinės atlaiduose?
Atlaiduose nedalyvausiu    56,4
Apsilankysiu artimiausioje bažnyčioje    37
Vyksiu į Pivašiūnus    5,2
Dalyvaučiau, bet šiemet nėra papildomos laisvos dienos    1,4

Ar per vasaros atostogas keliaujate po istorines Lietuvos vietas?
Ne, man gerai ir namie    36,4
Ne, stengiuosi pamatyti tolimesnius kraštus    31,4
Taip    25,2
Ne, norėčiau, bet trūksta informacijos    7

Šaltinis: “Veido” užsakymu tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” 2010 liepos 26–28 d. atlikta didžiųjų Lietuvos miestų gyventojų apklausa. Cituojant apklausą nuoroda į “Veidą” būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...